Pledis Entertainment vydává prohlášení ohledně obvinění Mingyua

14:00 | 28.02.2021 wmxj5312hb 1
Pledis Entertainment vydává oficiální prohlášení ohledně Mingyua ze SEVENTEEN. Více se dozvíte v tomto článku.
Mingyu
Mingyu FOTO: soompi.com
Dne 22. února se na internetu objevil příspěvek od osoby, která údajně chodila na stejnou základní a nižší střední školu jako Mingyu ze SEVENTEEN. Osoba A řekla, že když viděla, jak se nahromadila obvinění celebrit z obtěžování a šikany, dodalo jí to odvahu, aby také řekla svůj příběh. 

"Od základní školy byl Mingyu dobrý ve fotbalu a byl ve skupince delikventů. Když jsem byla v prvním ročníku na nižší střední, na cestě domů mě zastavila skupinka děsivých dětí a starších studentů, vzali mi peníze a verbálně mě napadali." Osoba A také prohlásila, že ji skupinka napadala i fyzicky, například strkáním do hlavy, a pokračovala: "Brečela jsem, protože jsem se moc bála, a člověk, který to od začátku sledoval a smál se, a pak mě trefil lahví koly do obličeje a smál se tomu ještě víc, byl Mingyu."

Osoba A dále řekla, že po tom, co se Mingyu stal trainee, bral její peníze a používal je na cesty do společnosti. Příspěvek byl smazán asi po třech hodinách od zveřejnění.

Pledis Entertainment vydala prohlášení:

"Potvrdili jsme s umělcem, že se jedná o falešné a bezdůvodné pomluvy. Nerozumíme tomu, kdo by takové informace šířil, a o co té osobě šlo."

V telefonickém rozhovoru s News1 zástupce společnosti uvedl, že osoba A, která tvrdí, že došlo ke školnímu násilí, sice zveřejnila její promoční album, ale že toto album je z jiného roku, než když končil školu Mingyu. Dodali: "Nejen to. Osoba A také tvrdí, že Mingyu se stal trainee ve třetím ročníku nižší střední, ale on se jím stal už ve druhém ročníku. Tvrzení osoby A vůbec neodpovídají realitě."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9