Park Min Young v Busted! jen těžko zadržovala smích

13:30 | 21.02.2021 Eunka 0
Okouzlující herečka Park Min Young fotila pro čínský časopis Knight. Během rozhovoru zmínila show Busted! a plány na tento rok.
Park Min Young
Park Min Young FOTO: Knight magazine
Herečka Park Min Young, která se nedávno objevila ve třetí řadě populární show Busted!, přiznala, že tím nejtežším z celého natáčení bylo zachovat kamennou tvář. 

Ohledně toho uvedla: "Vzhledem k tomu, že jsem se snadno sblížila s ostatními členy obsazení, se kterými jsem spolupracovala oprvadu dlouhou dobu, bylo téměř nemožné zadržet smích."

Poté dodala: "Když se jako hosté objevili kolegové, se kterými jsem již spolupracovala v minulosti na jiných projektech, období tří sekund, během něhož se dostali do postavy, bylo obzvlášť zábavné."

Když přišla řeč na její plány na rok 2021, přiznala, že v současné době projednává svůj další projekt. "Vždycky se snažím udělat alespoň jeden herecký projekt ročně," řekla. "Právě teď pilně pracuji na přezkoumání potenciálních projektů pro svou další roli, a pokud se naskytne příležitost, doufám, že diváky pozdravím prostřednictvím nové role ve druhé polovině tohoto roku."

 

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Knight magazine

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47,3%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9