D.O z EXO se vrátil z armády!

16:56 | 25.01.2021 Eunka 0
Dnes se vrátil z armády další člen skupiny EXO. Do Kyung Soo je konečně zpět a my se můžeme těšit na jeho nové projekty. Minimálně o jednom již víme.
D.O
D.O FOTO: soompi.com
D.O ze skupiny EXO konečně dokončil povinnou vojenskou službu! D.O byl oficiálně propuštěn dnes, 25. ledna, v souladu s protokolem COVID-19. To znamená, že byl propuštěn přímo ze své poslední dovolené, aniž by se musel vrátit na svou základnu.

Svou vděčnost fanouškům vyjádřil prostřednictvím zprávy zveřejněné ve fanouškovské komunitě Lysn. V jeho zprávě stálo: "Byl jsem propuštěn z armády. Děkuji, že jste na mě čekali tak dlouho. Budu usilovně pracovat. Zůstaňte zdraví!"

Zpěvák narukoval v červenci 2019 a sloužil v aktivní službě. Během své služby hrál ve vojenského muzikálu Return: The Promise of the Day. Po Xiuminovi je druhým členem skupiny EXO, který dokončil povinnou vojenskou službu.

Ještě než se vrátil z armády, bylo potvrzeno, že si spolu se Sol Kyung Guem zahraje ve filmu s pracovním názvem The Moon. Snímek by se měl začít natáčet ještě tento měsíc.

Jsme rádi, že se D.O vrátil a přejeme mu hodně štěstí v kariéře. Také doufáme, že se časem dočkáme i jeho sólového alba.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47,3%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9