Song Hye Kyo by si ráda zahrála v romantické komedii

20:30 | 12.01.2021 Eunka 0
Půvabná herečka Song Hye Kyo během focení pro časopis W Korea ukázala, jak jí sluší šperky značky Chaumet a promluvila o scénářích a roli, kterou by si přála.
Song Hye Kyo
Song Hye Kyo FOTO: W Korea
V rozhovoru, který následoval po focení, Song Hye Kyo uvedla: "Myslím, že diverzifikované mediální platformy a kanály dodávají ženským postavám v seriálech a filmech rozmanitost. Počet zajímavých projektů napříč různými žánry vzrostl a já jsem velmi šťastná, protože také dostávám scénáře různých žánrů."

Herečka vysvětlila, že se ještě nerozhodla, v jakém dalším projektu bude hrát, a dodala: "Pokračuji ve čtení scénářů, které dostávám. Ale články o mně vycházejí, i přesto, že mám v ruce pouze scénář. Dokonce se několikrát v tisku objevilo, že jsem zvažovala projekt, ačkoli jsem k němu nedostala ani scénář."

Poté pokračovala: "Chtěla jsem co nejvíc zkrátit dobu mezi jednotlivými projekty, ale myslím si, že jsou chvíle, kdy věci nejdou tak, jak bych chtěla. Nyní se chci rozhodovat s větší flexibilitou a myslím, že nějaký projekt určitě v roce 2021 udělám."

Když přišla řeč na to, že už je to docela dlouho, co si zahrála v romantické komedii, herečka odpověděla: "Také si opravdu chci zahrát v romantické komedii. Chci zkusit něco vtipného a zábavného, ale zatím jsem takový projekt neobjevila. Když jsem hrála v Full House, byla jsem moc mladá a také trochu plachá. Teď, když jsem starší, myslím, že bych odvedla lepší práci než tehdy."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9