The Untamed Boys bez slepého bojovníka a nejmladšího kultivátora

19:00 | 13.01.2021 Xiunka 0
The Untamed, adaptace Boys Love novely, je velmi dobře známá. Někteří herci utvořili skupinu a my se teď společně podíváme na novinky.
T.U.B.S
T.U.B.S FOTO: twitter.com/NewStyleMediaG
Skupina The Untamed Boys neboli T.U.B.S byla do nedávna šestičlennou skupinou, která debutovala v listopadu 2019. Yubin (Paul Yu), Cao Yu Chen, Li Bo Wen, Ji Li, Song Ji Yang a Zheng Fan Xing si zahráli v úspěšném čínském BL seriálu The Untamed, takže nikoho zřejmě nepřekvapí pojmenování skupiny.
 
Před pár dny skupina zveřejnila videoklip k písni The Beauty of Following Our Hearts, na které se podílel také kanadský hudebník Daniel Powter. "Píseň pojednává o setkání s osudovými lidmi, kteří vás okouzlili, jako byste zažili deja vu, a je pomyslnou navigační hvězdou, jež oslavuje krásu naslouchání svému srdci. A co je nejdůležitější, zobrazuje věčnou lásku mezi členy T.U.B.S a jejich fanoušky.“


 
Krátce na to bylo oznámeno, že vzhledem k nabitému programu a snaze soustředit se na hereckou kariéru ze skupiny odchází Song Ji Yang a Zheng Fan Xing. Oba zveřejnili dopisy na svých profilech na Weibo.

 
 
Song Ji Yang:
 
„Fanouškům T.U.B.S,
 
ahoj všichni. Z osobních důvodů jsem už po nějakou dobu nepracoval po boku ostatních členů. Je mi opravdu líto, že vám musím oznámit, že od nynějška se nebudu moci podílet na budoucích aktivitách T.U.B.S. Chtěl bych poděkovat NSMG a Luffy, kteří se o mě vždy dobře starali, tvrdě pracovali na přípravách našich vystoupení, vkládali do každé události maximum a také mi umožnili poznat různé oblasti, které bych nedokázal vyzkoušet sám. Děkuji všem zaměstnancům, pracovali jste tvrdě!
 
Členům, se kterými jsem vystupoval, děkuji vám, že jste se o mě vždy tak dobře starali. Práce s vámi, chlapci, byla tak super a doufám, že pokud se naskytne příležitost, budu s vámi moct zase pracovat. Doufám, že všichni budeme i nadále pilně pracovat! V neposlední řadě děkuji našim fanouškům za lásku a přijetí. Prosím, pokračujte v podpoře T.U.B.S stejně jako oficiálního videoklipu k The Beauty of Following Our Hearts. Přeji vám to nejlepší.“

 
Zheng Fan Xing:
 
„Fanouškům T.U.B.S,
 
po loňském seriálu jsem opravdu rád, že jsem ve skupině mohl propagovat čínskou kulturu na řadě propagačních událostí v Thajsku a Číně. Dokonce jsem v Thajsku v roce 2020 strávil speciální čínský Nový rok. Pozdní noci trávené cvičením pro lepší vystoupení, setkání s vámi v různých městech, byly to všechno překrásné vzpomínky!
 
Ale jako herec bych si přál plně se zaměřit a soustředit na učení a zdokonalování mých hereckých dovedností, abych vám mohl přinést ještě lepší seriály a filmy.
 
Z tohoto důvodu se nebudu nadále podílet na aktivitách T.U.B.S. Děkuji moc společnosti za vytvoření příležitosti k vystupování na pódiu, děkuji mým přátelům (členům) za to, že se o mě starali, a zaměstnancům v zákulisí za veškerou tvrdou práci. Byl jsem schopen poznat různé obory, ke kterým jsem se nikdy předtím nepřiblížil, a naučit se mnoho věcí, které navždy zůstanou v mém srdci.
 
V souladu s novým rokem bych se chtěl rozloučit se včerejškem. Přeji vám skvělý začátek nového roku. Nadále buďte smějící se hvězdou. Také doufám, že všichni podpoříte mé dva nové seriály, které se budou letos vysílat.“
 

The Untamed Boys bude pokračovat jako čtyřčlenná skupina ve složení Yubin, Cao Yu Chen, Li Bo Wen a Ji Li.

 
ZDROJ: twitter.com/official_tubs
FOTO: pinterest.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9