Hyun Bin a Son Ye Jin jsou ve vztahu!

18:22 | 01.01.2021 Eunka 2
Fanoušci seriálu Crash Landing on You mají radost, protože se splnil jejich sen. Hyun Bin a Son Ye Jin k sobě zahořeli láskou nejen na obrazovce a právě dnes oficiálně přiznali, že jsou pár.
Son Ye Jin a Hyun Bin
Son Ye Jin a Hyun Bin FOTO: girlstyle.com
Dne 1. ledna Dispatch zveřejnil zprávu, v níž se tvrdí, že tyto dvě hvězdy spolu chodí už osm měsíců, a že jejich vztah začal po skončení úspěšného seriálu Crash Landing on You. Fanoušci seriálu možná ledacos tušili, neboť chemie mezi Hyun Binem a Son Ye Jin byla značná. Navíc už při natáčení snímku Negotiation přiznali, že si spolu rozumí a mají si co říct. 

Přestože mnohokrát popírali, že jsou ve vztahu, láska je stejně doběhla. Podle médií přeskočila jiskra již dříve a po skončení natáčení zmíněného seriálu si začali chybět a tak využili společných setkání štábu a obsazení. Kromě toho všeho je spojuje i láska ke golfu. 

Jak se k tomu vyjádřily jejich agentury? Agentura Son Ye Jin, MS Team Entertainment, zprávy potvrdila slovy: "Poznali se prostřednictvím svých hereckých projektů a po skončení seriálu se o sebe začali zajímat a nakonec se rozhodli, že spolu budou chodit."

Hyun Binova agentura VAST Entertainment uvedla: "Hyun Bin a Son Ye Jin se setkali prostřednictvím stejných projektů a po skončení seriálu Crash Landing on You se jejich vzájemné city rozvinuly v romantický vztah."

Máme to tedy černé na bílém, Hyun Bin a Son Ye Jin spolu opravdu chodí. Tvoří krásný pár, jenž má mnoho společného. Herečka ještě dnes na svém instgramu sdílela: "Je tu nový rok. Poprvé se před vámi všemi objevují zprávy o mém osobním životě, a ne zprávy o mé práci. Zajímalo by mě, proč se cítím tak trapně. Ano, tak to dopadlo. Nejsem si jistá, co bych vám měla říct, ale myslím, že bych vám měla říci alespoň něco. Cítím se velmi trapně a divně. Jsem vděčná, že jsem mohla poznat dobrého člověka a budu se usilovně snažit o náš vztah pečovat. Navždy si nechám v srdci lásku a podporu, kterou mi všichni dáváte. Doufám, že se v novém roce stane mnoho dobrých věcí. Buďte zdraví."

Nás tyto zprávy samozřejmě těší a Son Ye Jin i Hyun Binovi ke vztahu srdečně gratulujeme.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9