Nad skupinou TOO se stahují mračna

18:00 | 13.01.2021 Xiunka 0
Netrpělivě očekáváte nové album od početné skupiny TOO, která zazářila v Road to Kingdom? Máme pro vás smutnou zprávu.
TOO
TOO FOTO: twitter.com/too_offcl/
Společnost CJ ENM údajně náhle ukončila smlouvu s agenturou n.CH Entertainment, pod kterou spadá skupina TOO. Koncem června 2019 společnost Stone Music Entertainment (dceřiná společnost CJ ENM) oznámila, že bude spolupracovat s n.CH Entertainment na vzniku nové chlapecké skupiny TOO prostřednictvím globálního idol projektu World Klass od Mnet.
 
Podle zpravodajského serveru Newsen obě společnosti zahájily práce na projektu v říjnu 2018 a souhlasily se spoluprací v délce sedmi let. Bylo rozhodnuto, že n.CH bude mít na starosti management skupiny a propagaci, zatímco CJ ENM produkci alb a marketingové aspekty. Výsledkem je, že obě společnosti spolupracovaly na dvou albech skupiny.
 
Newsen dále uvedl, že po sedmi měsících z důvodu restrukturalizace CJ ENM jednostranně vypovědělo smlouvu s n.CH a zároveň ji vyzvala, aby upustila od veškerých aktivit spojených s TOO. Produkce třetího alba skupiny tak byla oddálena.
 
Zdroj z CJ ENM uvedl: „Exkluzivní smlouva TOO je s CJ ENM. Máme všechna práva k TOO a pouze jsme n.CH Entertainment svěřili některé úkoly, jako je management a PR. Podepsali jsme manažerskou smlouvu, která trvala do srpna, a toto období skončilo. Po třech měsících dodatečných konzultací se nám nepodařilo dosáhnout dohody. Měli jsme další měsíc jednání, ale to skončilo loni v prosinci. Nepodařilo se nám dosáhnout dohody, takže smlouva byla vypovězena. Všechny kroky proběhly standardně. Byla to smlouva o obchodním zastoupení, nikoli o společném řízení.“
 
V reakci na tuto situaci se vyjádřila také společnost n.CH. „Spolupracovali jsme s CJ ENM na vytvoření World Klass a dokonce jsme nechali debutovat TOO. Když jsme poprvé začali pracovat společně, plánovali jsme spolupráci na dalších sedm let, takže jsme opravdu překvapeni tím, že si to náhle rozmysleli.
 
Je to znepokující, ale ke členům chováme náklonnost, takže jsme jim nabídli, že je budeme vést další dva roky, i když nedostaneme žádnou náhradu. Nicméně, odmítli nás. Nejsme schopni s nimi vůbec komunikovat.
 
Pro TOO je teď důležitá doba. Musí vydat další album a pokračovat v aktivitách, takže je škoda, že tato záležitost to jen zdržuje.“

 
Co si o tom myslíte?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9