Shin Min Ah je každý den jiná

13:00 | 01.12.2020 Eunka 0
Okouzlující herečka si pro časopis ​Harper’s Bazaar Korea zahrála na vánoční svůdkyni. Hovořila o konci roku a připravovaném filmu Vacation.
Shin Min Ah
Shin Min Ah FOTO: Harpers Bazaar Korea
Ačkoli focení trvalo až do pozdních nočních hodin, Shin Min Ah neztratila dobrou nápadu a šibalský úsměv. "Každá práce bývá únavná, ale já myslím, že mám stále energii, protože mě tato práce bavila," řekla. "Moje práce mi stále připadá zábavná, i když fotím tak dlouho nebo natáčím každý den."

Poté pokračovala: "Každý den se měním, takže nejsem nikdy úplně stejná jako předešlý den. A stejně jako se každý den měním, mění se i svět, takže si myslím, že by nebylo možné dosáhnout stejného výsledku, i kdybychom chtěli. Proto se mi všechno zdá nové a zábavné."

Na otázku, zda má nějaké plány na konec roku, odpověděla: "Na konec roku jsem si nic nenaplánovala. Můj film Diva vyšel nedávno a v budoucnu mě čeká další. Situace se v poslední době neustále mění, takže se zdá, že je nemožné plánovat předem. Pokud to bude lepší, ráda bych se na konci roku sešla se svou rodinou a známými u nějakého dobrého jídla. Myslím, že by to bylo skvělé, i kdybychom jinak nedělali nic zvláštního."Dále se zaměřila na svůj nadcházející film Vacation, který vypráví příběh o zesnulé matce, která dostane "dovolenou", aby strávila tři dny se svou dcerou. "Viděla jsem už spoustu příběhů o dcerách a matkách, ale jsou tu i takové, které chci vídat i nadále," přiznala. "Když jsem viděla scénář, pomyslela jsem si: 'Na tento film bych se ráda podívala.' Myslím, že s tímto příběhem se bude moci každý ztotožnit."

Jaký byl pro ni rok 2020? Ohledně toho uvedla: "Myslím, že tento rok jsem procházela těžkostmi, se kterými se museli vypořádat i ostatní. Mezitím jsem hledala malé způsoby, jak najít uzdravení. Hodně jsem si povídala po telefonu se svou babičkou. Myslím, že to byl rok, kdy jsem přemýšlela o lidech, kteří mi jsou blízcí a starala se o ně."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Harper's Bazaar

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9