Kim Bum si roli padoucha náležitě vychutnal

19:30 | 26.11.2020 Eunka 0
Kim Bum se náležitě vyřádil v seriálu Tale of the Nine Tailed, o kterém mluvil i během focení pro prosincové číslo ELLE Korea.
Kim Bum
Kim Bum FOTO: elle.co.kr
Sympatický herec hned na úvod řekl: "Když si vzpomenu na Lee Ranga, myslím také na Thanatose, boha smrti. Lee Rang byl opuštěn láskou, takže je to postava, která má hlubokou touhu po zničení." 

Kim Bum také zmínil, že chce, aby jeho postava byla nejednoznačným druhem padoucha, někým, koho by diváci nemohli nenávidět. Dodal: "Role darebáků mají tendenci dodávat pohon mé touze po výrazu."

Jeho postava se zapojuje do akčních scén a prožívá intenzivní emoce, tudíž se smíchem připustil: "Opravdu jsem chtěl dělat melodrama, ale myslím, že mi to takhle připadalo více uvolňující, protože tu nebyly žádné romantické části. Dokázal jsem vyjádřit své emoce, aniž bych byl omezen určitým vztahem."

Herectví se věnuje již dlouhých 15 let, proto řekl: "Bývaly doby, kdy jsem si myslel, že moje kariéra pro mě není správná a byl jsem zmítán mnoha dilematy. Poté, co jsem se připojil k Tale of the Nine Tailed, jsem poprvé za dlouhý čas cítil nekonečnou radost a zájem o svou práci."

Nakonec došel k závěru: "Zůstal jsem dlouho sedět na jednom místě, ale teď jsem se konečně oprášil a vstal."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9