Jeon Mi Do chce zkoušet nové a neočekávané věci

17:30 | 26.11.2020 Eunka 0
Herečka známá ze seriálu Hospital Playlist si pro časopis The Star zahrála na femme fatale. Prozradila, jak si vybírá projekty a co říká na cenu pro nováčky, kterou letos získala.
Jeon Mi Do
Jeon Mi Do FOTO: The Star Korea
Herečka si focení pro časopis The Star opravdu užila. Jako femme fatale vyzkoušela stylové šperky a barevné oblečení. Nadšeně řekla: "Díky povzbuzení personálu jsem mohla nabrat sílu a úspěšně dokončit focení. Je skvělé, že se mi líbí titulní strana časopisu." 

Zmínila se o Hospital Playlist a dodala: "Jelikož jsem se chystala pracovat se známými producenty a herci, myslela jsem si, že budu schopná dostávat lásku od diváků plus trochu tvrdé práce. Naštěstí se spoustě lidí moje hraní opravdu líbilo, takže jsem se cítila překvapená i vděčná. Doufám, že všichni budou moci sledovat toto drama, kdykoli budou unaveni z práce nebo budou postrádat své staré přátele."

Letos na Brand of the Year Awards obdržela cenu pro začínající herečku. Ohledně toho prohlásila: "Vždycky jsem si myslela, že takovou cenu dostávají mladší herci, tak jsem se divila, že jsem ji vyhrála. Cítím, že lidé vítají Jeon Mi Do, která zkouší nové věci."

Když byla dotázána na její kritéria pro výběr projektů, vysvětlila: "Mám sklon vybírat si role, které jsou něčím nové, protože pokud si vyberu jen věci, které zvládnu nebo jsem je dělala, nebudu moci dále růst. Začala jsem pociťovat chuť dělat nové a neočekávané věci, které jsem nikdy nedělala. Nejdůležitější věcí je přesto příběh a poselství díla. Zaměřuji se na to, zda je moje role hodná výzvy a jestli mě k ní něco přitahuje."

Na závěr řekla: "Když mi někdo řekne, že se utěšoval sledováním mých představení a dramat, mám pocit, že jsem se rozhodla správně. Jen chci být dobrá v herectví. Chtěla bych dělat projekty, díky kterým někdo řekne: 'Herectví Jeon Mi Do bylo opravdu dobré.'"

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9