Lai Guanlin se omluvil za kouření na veřejnosti

20:10 | 24.11.2020 Xiunka 1
Představte si, že vyběhnete ven na rychlé cigárko, někdo vás natočí a vznikne z toho skandál číslo jedna. Naprostý nesmysl, že?
Lai Guanlin
Lai Guanlin FOTO: m.sportalkorea.com
Lai Guanlin v současné době stojí na vrcholu seznamu hvězd, které se chovají špatně. Na sociálních sítích se objevilo video, které ho zachycuje, jak kouří a plive na chodník. Umělec cvičil s přáteli ve fitness centru, když vyběhl na moment ven, aby si mohl zapálit, a bohužel ho u toho natočili. Uživatelé internetu se nemohou shodnout na tom, co je horší. Skutečnost, že kouřil na veřejnosti, anebo si dovolil plivnout na chodník.

Tváří v tvář silné kritice se Lai Guanlin za své činy omluvil. „Je mi to velmi líto. Jako veřejně známá osoba jsem selhal v kontrolování svého chování a stal se špatným příkladem. Přijmu kritiku všech a budu ji brát jako varování, abych to znovu neudělal.“

Nicméně jeho fanoušci a uživatelé internetu se s touto omluvou nesmířili. Navrhují, a můžeme říci, že v podstatě požadují, aby 'šel zametat ulice' a dobrovolně se přihlásil k vykonávání veřejně prospěšných prací. Dle jejich přesvědčení musí čelit následkům svého jednání.

Lai Guanlin následně zveřejnil další omluvu formou ručně psaného dopisu.

„Ahoj všichni, mé jméno je Lai Guanlin.

Tuto kompozici jsem zvolil, abych mohl účinněji zpytovat svědomí. Budu vhodně volit interpunkční znaménka, abych dal najevo svou upřímnost.

Vše, co se dnes stalo, uškodilo lidem, kteří mě mají rádi. Hluboce toho lituji. Na místě, kde mě nemohou všichni vidět, se musím také držet vysokého standardu. Tak nevhodné chování je něco, co změním. Budu si tuto lekci pamatovat a kát se. Rád bych řekl svým fanouškům a přátelům, kteří mě mají rádi, a mé rodině, omlouvám se.

Pokud jde o můj osobní život, budou-li dobré zprávy, ihned vás budu informovat. Ale v této fázi bych se rád soustředil na svou kariéru a tvrdě pracoval. Budu přemítat nad vším, co se dnes událo.“


Co si o tomto skandálu myslíte?


ZDROJ: dramapanda.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9