Son Ye Jin dostala nabídku z Hollywoodu

14:30 | 19.11.2020 Eunka 0
Herečka Son Ye Jin vypadá v prosincovém čísle časopisu Elle elegantně a jako múza pózuje pro módní značku Bride And You! Nezapomíná však hovořit o svých projektech a dokonce o Hollywoodu.
Son Ye Jin
Son Ye Jin FOTO: elle.co.kr
Syn Ye Jin nadšeně hovořila o svém neutuchajícím nadšení pro herectví. "Přestože se vyskytly případy, kdy jsem si na nějaký projekt počkala a udělala jsem si přestávku, téměř nikdy jsem úmyslně neodpočívala," řekla. "Je to také něco, na co jsem hrdá - mohu neustále prezentovat nové projekty a vždy být do nich zapálená."

Dále dodala: "Občas jsem se vyčerpala a zažila jsem také krizi, ale naštěstí jsem ji dokázala překonat, díky svým projektům."

Již dříve vyšlo najevo, že jednala s Hollywoodem ohledně role ve filmu Cross. Co řekla na tak lákavou nabídku? Herečka odvětila: "Upřímně řečeno, opravdu jsem neměla chuť něco takového vyzkoušet. Jsem už dost zahlcena korejskými projekty, tak jsem se bála, zda dokážu dobře mluvit cizím jazykem, nebo ne."

Poté pokračovala: "Začala jsem však přemýšlet o tom, že bych mohla něco takového zkusit. Pokud dostanu dobrou příležitost, ráda na ní usilovně pracuju. Mám pocit, že když výzvu přijmu, hodně získám."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9