Lee Gi Kwang se dnes vrátil z armády

20:00 | 18.11.2020 Eunka 0
Fanoušci skupiny Highlight mají určitě velikou radost. Další člen skupiny je doma z vojny. Můžeme alesoň v mysli přivítat Gi Kwanga.
Lee Gi Kwang
Lee Gi Kwang FOTO: soompi.com
Právě dnes agentura Around US oznámila: "Lee Gi Kwang, který narukoval v dubnu loňského roku, byl propuštěn poté, co dnes dokončil povinnou vojenskou službu jako policista."

Podle protokolu covid-19 Gi Kwang nastoupil dovolenou a poté se už nemusel vracet na základnu. Nadšeným fanouškům oznámil: "Jsem rád, že jsem bezpečně dokončil povinnou vojenskou službu k 17. listopadu 2020.  Abych byl upřímný, den mého propuštění z vojny mi připadal tak vzdálený, ale je překvapivé a úžasné, že nakonec přišel."

Poté doplnil: "Nejvíc mě vzrušuje a těší skutečnost, že mohu hrdě stát před svými fanoušky a trávit s nimi čas."

Dále poděkoval vojákům, se kterými sloužil, nadřízeným a  fanouškům, kteří čekali na jeho návrat. "Jsem také upřímně vděčný členům skupiny, kteří jsou vždy se mnou," dodal. "Budu usilovně pracovat, abych mohl v budoucnu pozdravit fanoušky s tou nejlepší verzí sebe sama."

Lee Gi Kwang je třetím členem skupiny Highlight, který byl propuštěn z armády. Yoon Du Jun byl propuštěn na začátku tohoto roku a Yang Yo Seop se vrátil v srpnu.

Jsme rádi, že je Gi Kwang zpátky a těšíme se na jeho budoucí projekty.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9