Big Hit oznámilo získání ZICOvy společnosti

12:30 | 18.11.2020 Xiunka 0
To, co se delší dobu očekávalo, se stalo skutečností. Více informací se dozvíte v našem článku.
Loga Big Hit a KOZ & ZICO
Loga Big Hit a KOZ & ZICO FOTO: soompi.com
Začátkem září vyplynulo na povrch, že Big Hit plánuje získat společnost KOZ Entertainment, jejíž činnost byla slavnostně zahájena 12. ledna 2019. „Jsme otevřeni různým příležitostem, ale zatím nebylo nic rozhodnuto,“ reagovalo tehdy Big Hit. Nyní již víme, že se tento plán stal skutečností. KOZ Entertainment oficiálně spadá pod Big Hit.

Yoon Seung Hyun, CEO KOZ Entertainment, prohlásil: „Filozofie KOZ, která přikládá velký význam hodnotě umělců, tvorby a usiluje o inovace v hudebním průmyslu, je podobná filozofii Big Hit, jež inovuje obchodní model hudebního průmyslu. Spoluprací s Big Hit se budeme snažit objevovat zkušené umělce a oficiálně postoupit podnikání na globální trh.“

„Jsem rád, že se ke mně připojil ZICO, nejlepší korejský producent a umělec. Očekávám, že KOZ umělci budou aktivně propagovat na globálním trhu prostřednictvím globální sítě a systému hudební produkce Big Hit. Těším se na synergii, kterou Big Hit a KOZ společně vytvoří,“ uvedl Bang Si Hyuk.

Společnost Big Hit ve spolupráci s CJ ENM založila BELIF+. Pod touto novou společností bude působit skupina ENHYPEN, která je výsledkem projektu I-LAND. V loňském roce Big Hit získalo Source Music a letos Pledis a KOZ.

Co říkáte na tuto novinku? Myslíte si, že se ZICO rozhodl dobře?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9