Lee Dong Wook rád přijímá nové výzvy

13:30 | 26.10.2020 Eunka 1
Lee Dong Wook fotil pro nové číslo časopisu Nylon Korea a hovořil nejen o své nejnovější roli mužského gumiho. Zmínil koníčky, výzvy a smysl pro zodpovědnost.
Lee Dong Wook
Lee Dong Wook FOTO: Nylon Magazine Korea
Lee Dong Wook na fotkách pro časopis Nylon Korea ukázal, že má hravé i charismatické kouzlo a že mu to sluší i když je zachumlaný do zimní bundy. 

V doprovodném rozhovoru uvedl: "Mým cílem je stát se hercem, kterému mohou diváci věřit, ale bez váhání se vydávám ven a do nekonečna přijímám nové výzvy." Na dotaz, jakým koníčkům se v současné době věnuje, odpověděl: "Normálně rád trávím čas posloucháním hudby a cvičením."

Momentálně hraje ve fantasy seriálu Tale of the Nine-Tailed, který vypráví příběh mužského gumiho jménem Lee Yeon, který se usadil ve městě a sympatické producentky Nam Ji Ah. Ohledně toho prozradil: "Nemám speciální schopnosti gumiho, a protože musím žít v souladu se společností, snažím se vyjít s každým. Mám však sklon projevovat smysl pro zodpovědnost odpovídající roli, kterou dostanu, když je to potřeba."

Poté doplnil: "Když herci, se kterými pracuji, vyjadřují své názory, aktivně je přijímám. Jelikož vyjadřuji své vlastní názory, musím být schopen naslouchat názorům ostatních."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9