Dong Woo a Sung Yeol jsou na dovolené a do armády se již nevrátí

21:30 | 23.10.2020 Eunka 0
Pandemie covid-19 mění vše, včetně propouštění vojáků z armády. Dva členové Infinite byli tedy posláni na dovolenou a dá se říci, že už jsou v podstatě neoficiálně doma z armády.
Dong Woo a Sung Yeol
Dong Woo a Sung Yeol FOTO: woollim entertainment
S propouštěním z armády je to nyní v době pandemie jiné než dříve. Vojáci bývají často propuštěni podle protokolu covid-19 tak, že jsou vysláni na svou poslední dovolenou a na svoji základnu se pak již nevrací. Jedná se o novou politiku Ministerstva národní obrany během pandemie, jejímž cílem je zabránit šíření viru uvnitř armády. Dá se tedy tvrdit, že tito vojáci jsou neoficiálně již doma. To samé se stalo i členům Infinite, Dong Woovi a Sung Yeolovi.

Sung Yeol byl na poslední dovolenou vyslán již 4. října a z armády se oficiálně vrátí 27. října. Nyní si zcela jistě užívá dovolenou a možná mu společnost dělá Dong Woo, který byl vyslán na dovolenou dnes, 23. října. Společnost Woollim potvrdila, že je na poslední pauze a podle protokolu covid-19 se na základnu už nevrátí. Oficiálně měl být propuštěn až 15. listopadu. 

Na otázku, zda se Dong Woo setká s fanoušky, společnost Woollim odpověděla, že to nemá v plánu. Přesto se ale očekává, že někdy kolem 15. listopadu uspořádají Sung Kyu, Sung Yeol a Dong Woo online setkání s fanoušky. 

Prvním členem Infinite, jenž se vrátil z armády, byl leader Sung Kyu, který se v současné době věnuje především muzikálu Kinky Boots. Mimo to se připravuje na další uvedení muzikálu Amadeus a na ontact koncert The Day.

V současné době jsou ze členů Infinite v armádě pouze Woo Hyun a Sung Jong. L zatím nenarukoval a věnuje se herectví.

ZDROJ: annyeongoppa.com, twitter.com/official_ifnt

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9