Chen oznámil, že nastoupí do armády

19:58 | 16.10.2020 Eunka 0
Chen nás včera překvapil novým singlem, ovšem dnes má pro nás překvapení jiného druhu. Oznámil, kdy nastoupí do armády a předem se s námi rozloučil dopisem.
Chen
Chen FOTO: Smtown
Povinná vojenská služba čeká v Koreji každého zdravého muže, tedy i Chena ze skupiny EXO. Zpěvák včera vydal singl Hello a dnes všem fanouškům oznámil, že brzy narukuje do armády. 

Společnost SM to samozřejmě potvrdila Chen, který odejde na vojnu 26. října, bude po Xiuminovi, D.O. a Suhovi čtvrtým členem skupiny EXO, který nastoupí povinnou vojenskou službu.

Jak už jsme naznačili, zpěvák vše vysvětlil v ručně psaném dopise, jehož překlad přinášíme.

"Ahoj, tady je Chen, 
jste na tom všichni dobře a zůstáváte zdraví v těchto dnech, kdy jsou denní výkyvy teplot obzvláště silné? Letní teplo pominulo a mrknutím oka je tu už podzim. Důvodem, proč vám píšu, je to, že 26. října odcházím plnit povinnou vojenskou službu, a tak se chci s vámi rozloučit prostřednictvím tohoto dopisu.

Během svého působení v armádě udělám maximum pro to, abych plnil své povinnosti v dobrém fyzickém a duševním zdraví, a abych vám mohl ukázat svůj růst a zlepšení, až se vrátím a znovu vás pozdravím. Doufám, že během té doby zůstanete všichni stejně krásní a zdraví jako nyní! Jsem vám navždy vděčný a miluji vás."


Přejeme Chenovi hodně štěstí a budeme na něho myslet.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9