Proč se Ha Ji Won chtěla stát herečkou?

15:00 | 26.09.2020 Eunka 0
Populární herečka během focení pro časopis Harper’s Bazaar rozmlouvala o novém filmu Pawn a o tom, proč se chtěla stát herečkou.
Ha Ji Won
Ha Ji Won FOTO: Harpers Bazaar
Ha Ji Won se v současné době připravuje na uvedení filmu Pawn, svého prvního korejského filmu po téměř čtyřech letech. Když mluvila o nadcházejícím filmu, odhalila také důvody, proč se stala herečkou, a proč byla tak zapálená pro svou práci, když byla mladší.

"Důvodem, proč jsem se chtěla stát herečkou, bylo to, že jsem si myslela, že herečka  je něco jako superžena, která dokáže lidi rozesmát i rozplakat," přiznala. "Byla jsem zvědavá, jaké by to bylo být takovým člověkem. Není to tak, že jsem chtěla být hvězdou nebo celebritou, ale chtěla jsem mít moc, kterou tento druh superžen má. Naštěstí jsem měla to štěstí, že jsem narazila na skvělé projekty, takže jsem nakonec dostala spoustu lásky."

Ha Ji Won dále uvedla, že se tak moc nechávala pohltit svým herectvím, že nakonec ztratila kontakt se skutečným světem kolem sebe. "Ráda jsem poznávala nové lidi a žila v novém světě prostřednictvím svého hraní," vzpomněla si. "Když jsem byla mladší, celý můj čas šel na herectví a byl to celý můj život. Takže jsem nevěděla, co se děje ve světě kolem mě, a můj svět byl zamrazen v mých hereckých projektech."Herečka však přiznala, že se od té doby postupně mění, a dodala, že se nyní snaží dozvědět se více o reálném světě. "Jelikož můj svět byl tehdy zamrzlý, vlila jsem veškerou energii hlavně do své práce. Ale teď jsem Ha Ji Won, která má pevnější kořeny v tomto světě, ve kterém žijeme a vidím a zažívám nové věci," dodala. " Viděla jsem tolik fascinujících věcí a zjistila jsem, že i tento skutečný svět je opravdu zábavný. Myslím, že se kousek po kousku měním."

Nakonec hovořila o svém připravovaném filmu a o tom, v co doufá, že si z něj diváci odnesou. "Pawn je příběh o lásce," poznamenala. "Je to film, který se v dnešní době, kdy se rodinné struktury tolik změnily, dotýká emocí diváků. Místo toho, abych se soustředila na své herectví, doufám, že si diváci odnesou z filmu cenné emoce, které pro ně budou jako drahokamy."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Harper's Bazaar Korea

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9