Moonbin & Sanha obdivují styl a hudbu SHINee

16:30 | 18.09.2020 Eunka 0
Moonbin & Sanha vytvořili první podskupinu ASTRO a v rámci propagace prvního alba fotili pro časopis Beauty +. Hovořili o svých vzorech, plánech a hudebních stylech.
Moonbin & Sanha
Moonbin & Sanha FOTO: Beauty+ Korea
Jako první podskupina ASTRO předvedli Moonbin & Sanha během focení skvělou chemii a nešetřili svými charismatickými pohledy a pózami.

V rozhovoru, který následoval po focení, hovořili dva členové skupiny ASTRO o svých propagačních aktivitách. Sanha prozradil, že jejich oblečení a kostýmy se liší od těch, co mívají na propagace s ASTRO a dodal: "Měl jsem pocit, že na sobě nemáme žádné oblečení."

Moonbin přiznal: "Připravili jsme vystoupení s pocitem, že by bylo hezké, kdyby lidé mohli zapomenout na špatné vzpomínky a ponechat si jen ty šťastné při sledování naší písně, MV a vystoupení." Poté pokračoval: "Na jevišti se překonávám. Tancuji s myšlenkou, že bych měl zaujmout také srdce ostatních fanoušků. Často jsem hrdý na to, že jsem uspěl, když skončím."

Dále vysvětlil, že obdivuje skupinu SHINee a dodal: "Bylo by hezké stát se skupinou s podobným stylem jako SHINee. Přijímají mnoho různých hudebních výzev, mají odlišný styl písní do té míry, že kdokoli dokáže rozpoznat jejich písničky, a mají také opravdu skvělá vystoupení."

Sanha na závěr hovořil o hudebních stylech, kterým by se chtěl v budoucnu věnovat. Odhodlaně řekl: "Chci našim fanouškům zazpívat píseň, která má podobný pocit jako Through the Night od IU. Baví mě také písně Paula Kima s dojemnými texty. Chci zkusit zpívat písně, které zdůrazní naše hlasy a emoce."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9