Lee Dong Wook a Jo Bo Ah se těší na gumiho dobrodružství

13:00 | 17.09.2020 Eunka 0
Lee Dong Wook a Jo Bo Ah fotili pro nové číslo časopisu 1st Look a rozmlouvali o svém novém seriálu Tale of the Nine Tailed.
Lee Dong Wook a Jo Bo Ah
Lee Dong Wook a Jo Bo Ah FOTO: 1st Look Korea
V rozhovoru, který následoval po focení, Lee Dong Wook uvedl: "Mužská gumiho postava působila románově a lidé mi říkali, že mi ta role bude vyhovovat, tak jsem se té výzvě chtěl postavit. Moje postava smrťáka v Goblinovi obdržela hodně lásky, takže jsem měl strach, že by se s ní Yi Yeon z Tale of the Nine Tailed mohl v určitých detailech nebo vzhledu překrývat. Nechtěl jsem, aby diváci dostali déjà vu, a proto jsem se snažil vyhnout se něčemu podobnému. Není snadné ukázat variaci s postavami, které žily přes tisíc let a vracely se tam a zpět mezi světem živých a jiným světem i mezi minulostí a přítomností. Dělám tedy co můžu."

Jo Bo Ah o své hrdince řekla: "Moje postava Nam Ji Ah je odvážná, smělá a nebojí se ničeho. Je také velmi přímočará. Tímto způsobem se od ní velmi odlišuji a díky tomu je pro mě hraní na ni zábavnější a uspokojivější. Dokázala jsem říkat nebo dělat věci, které obvykle neumím, ale myslím, že její statečnost je mi podobná."

 

Jaký měl Lee Dong Wook dojem z kolegyně Jo Bo Ah? Na tuto otázku odpověděl: "Když jsem ji poprvé viděl, okamžitě jsem si pomyslel, že je ve skutečnosti hezčí, než na obrazovce. A dokázala vyjádřit své názory výmluvněji, než jak působilo její image v televizi. Řekl jsem si, že to bylo okouzlující, a cítil jsem si jistotu, že díky vzájemné diskusi dokážeme vytvořit skvělý projekt."

Jo Bo Ah dodala: "Když se nad Lee Dong Wookem zamyslíte, položíte si otázku: Že se k němu mužský gumiho hodí? Byla jsem doslova nadšená. Myslím, že je to herec, který velmi dobře zapadne do fantasy postav, jako jsou tyto. Kvůli jeho neskutečnému vzhledu jsem si opravdu myslela, že je pro tuto roli dokonalý natolik, že nevím, kdo by tu roli mohl hrát, kdyby to nebyl on."

Seriál Tale of the Nine Tailed bude mít premiéru 7. října.

ZDROJ: soompi.com
FOTO: 1st Look Korea

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9