LOCO se vrátil z vojny!

13:00 | 13.09.2020 Xiunka 0
Fanoušci labelu AOMG zpozorněte. Oblíbený rapper LOCO konečně splnil svou občanskou povinnost v podobně povinné vojenské služby.
LOCO
LOCO FOTO: allkpop.com
Je to už nějaký ten pátek, co jsme se mohli poprvé podívat na hudební video skladby It's been a while, kterou vydal LOCO. Čím bylo speciální? Kromě toho, že skladba uváděla mini album Hello, tak jsme ve videoklipu mohli sledovat rappera s pomocí Ziona.T připravovat se povinnou vojenskou službu. LOCO nastoupil 7. února loňského roku k základnímu vojenskému výcviku a poté sloužil jako strážný policista, což si vždy přál.

Za dobu jeho vojny se k labelu AOMG připojila působivá sestava umělců. Nejprve Sogumm, vítězka pořadu Sign Here, následně rapper PUNCHLELLO, sexy zpěvačka DeVita, zářivá hvězda Lee Hi, což ocenil zejména Code Kunst, a jako poslední uznávaný producent GooseBumps. „Když jsem hovořila s našim výkonným ředitelem, DJ Pumkinem, řekla jsem, že LOCO je umělcem, se kterým chci nejvíce spolupracovat. Odpověděl mi, že spolupráce mezi mnou, ním a GRAYem by byla dobrá kombinace. Takže se na to těším,“ prohlásila Lee Hi v jednom z rozhovorů.

V průběhu jeho vojenské služby plnily sociální sítě různé fotografie. Pozornost fanoušků upoutaly zejména nejnovější dvě, na kterých je vidět jeho vysportovaná postava. Netřeba dodávat, že sociální sítě plní komentáře typu 'Jay Park by se měl mít na pozoru'.

 

Protože čas nezastavíme, nastal den, kdy LOCO splnil svou občanskou povinnost. Na svém instagramovém profilu se podělil o fotografie z dob vojny a napsal, že se sice obával, ale myslí si, že vojenskou službou toho hodně získal.

 


Label AOMG prostřednictvím svých profilů na sociálních sítích oznámil, že vojenskou službu dokončil v dobrém zdravotním stavu a poprosil fanoušky, aby mu poslali vřelé pozdravy a zároveň se těšili na jeho další krok.

LOCO, vítej zpět!

ZDROJ: twitter.com/CXXV1II & twitter.com/AOMGOFFICIAL/ & instagram.com/satgotloco/

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9