Thunder hovořil o své sestře, zemětřesení a vlastní agentuře

18:30 | 11.09.2020 Eunka 0
Bývalý člen skupiny MBLAQ se 9. září objevil jako host v pořadu Radio Star. Hovořil o své sestře Daře, zemětřesení na Filipínách, vlastní agentuře a YouTube kanálu.
Thunder
Thunder FOTO: instagram.com/life0fthunder
Během pořadu hovořil o založení vlastní agentury a k tomu řekl: "Nemám ani žádné zaměstnance. Dělám sám veškerou práci. Byl jsem v Mystic Entertainment, ale chtěl jsem dělat svůj vlastní druh hudby, tak jsem si založil vlastní label."

O své sestře Sandaře, která je MC pořadu Video Star, prozradil: "Doma spolu mluvíme satoori dialektem, ale když jsme spolu v televizi, musíme mluvit normálně a to je trapné. Když jsme tedy ve stejné show, moc spolu nemluvíme."

Také zmínil poměrně děsivý zážitek z pobytu na Filipínách. "Moje rodina se přestěhovala na Filipíny, když mi bylo pět," řekl. "Spal jsem s mámou, když tu se postel začala třást. Následujícího rána jsme zjistili, že všechny podlahy jsou popraskané. Bylo to největší zemětřesení, jaké jsem kdy v životě zažil. Bylo to děsivé."

Nakonec hovořil o svém kanálu na YouTube a vysvětlil, že se od začátku vzdal zábavy a legrácek. Přiznal: "Mirovi a G.O se daří jako YouTuberům dobře. Nejsem stejný jako oni. Rád sleduji Netflix, takže jsem natočil vlog o filmu. I když jsem to upravoval, pomyslel jsem si, že to není moc zábavné. Nemá smysl mě sledovat."

Pokud i přesto chcete Thundera sledovat, můžete zde.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9