Park Jihoon se obával slavného sestřihu podle hrnce

17:00 | 27.09.2020 Xiunka 0
V našem článku se dozvíte, jestli je mladý sólista upovídaný, má aegyeo anebo proč byl tak nadšen z role v Love Revolution.
Park Jihoon
Park Jihoon FOTO: soompi.com
Park Jihoon nafotil rozkošné fotografie pro magazín @star1, kterému rovněž zodpověděl pár otázek. Tohoto idola, který debutoval také jako herec, můžete vídat v adaptaci populárního webtoonu Love Revolution, kde ztvárňuje roztomilého a milého studenta Gong Joo Younga.

Poté, co si v loňském roce zahrál ve Flower Crew: Joseon Marriage Agency, byl nadšen z toho, že se může ujmout role z moderní doby. „Opravdu jsem chtěl zkusit hrát v seriálu odehrávajícím se v současnosti,“ řekl. Dále zmínil, že je pro něj snazší spojit se s příběhem, protože postavy jsou blízké jeho věku. „Není to tak dlouho, co jsem maturoval ze střední, takže jsem byl schopen hrát trochu pohodlněji.

Přiznal, že se ze dvou důvodů bál přijmout roli v této adaptaci. „Poté, co jsem byl do seriálu obsazen, obával jsem se, že se budu muset ostříhat podle hrnce, a také jsem se hodně trápil tím, jak tu roli zvládnu.“

 

Pokud jde o jakékoliv podobnosti mezi postavou Gong Joo Younga a jeho skutečnou osobností, Park Jihoon poznamenal, že už nemohou být odlišnější. „Postava Gong Joo Younga, který má hodně aeygyo, je mým naprostým protikladem. Ve skutečném životě nejsem upovídaný typ, takže já a on jsme extrémně rozdílní.“


ZDROJ: soompi.com
FOTO: magazín @star1

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9