Kdy se Baekho z NU′EST cítí šťastný?

14:00 | 08.09.2020 Eunka 0
Baekho ze skupiny NU′EST fotil pro časopis ​Harper’s Bazaar Korea a hovořil o tom, co jej činí šťastným.
Baekho
Baekho FOTO: Harpers Bazaar
Baekho je známý tím, že se podílí na skládání, psaní textů a produkci hudby NU’EST. Na otázku, ke které ze svých písní cítí největší náklonnost, odpověděl: "Páni, nemohu si vybrat. Pokud by otázka zněla: 'Na jaké písni se ti pracovalo nejzábavněji nebo nejobtížněji?' Pak bych možná vybral Dejavu jako tu nejnezapomenutelnější."

Dále doplnil: "Odletěli jsme tehdy do Saipanu a já jsem měl v úmyslu dva dny pracovat na hudbě a po zbytek svého času odpočívat, ale nakonec jsem se jen bavil a až později jsem se zabýval i hudbou. Když jsem zapnul notebook, zjistil jsem, že můj pevný disk havaroval a byl vymazán. K přesunutí některých souborů na můj laptop jsme použili jiný laptop a při tom jsme načrtli píseň. Bylo to tak obtížné, ale tak zábavné, že mě to přimělo k úsměvu už při pomyšlení na to."

Zpěvák také přiznal, že by se chtěl objevit v show Three Meals A Day. Řekl: "Mám opravdu rád chutné jídlo, tudíž rád koukám na to, jak se tyto dobroty vyrábějí, a pak si je zkouším uvařit sám. Chci vidět Yoo Hae Jina a Cha Seung Wona, jak osobně připravují jídlo. I když se nemohu stát moderátorem show, rád bych stál na place a sledoval je."

 

Na otázku, kdy se cítí milován svými fanoušky, odpověděl: "Například v době, kdy naši fanoušci zveřejňovali reklamy na mé narozeniny. A právě teď také, protože naši fanoušci vymysleli a zaslali otázky pro tento rozhovor. Je tolik okamžiků, kdy se cítím milován svými fanoušky, že je nemohu všechny vyjmenovat."

Také mluvil o tom, kdy se cítí nejšťastněji, když řekl: "Cítím se příjemně, když se směju, bavím a pláču při sledování smutných scén ve filmech, všechny tyto věci mě dělají šťastnými. Myslím, že jsem obklopen přetékajícím množstvím štěstí. Lidé kolem mě jsou ti, se kterými se cítím příjemně a šťastně. Když jsem s nimi, jsem vždy šťastný."

Nakonec dostal otázku, jaké to je dívat se zpět na posledních devět let, neboť NU'EST jsou tak dlouho na hudební scéně. Řekl: "Debutovali jsme v mladém věku. Čtyři členové měli 18 let a jeden 20 let. Bylo by hezké, kdybychom byli v 18 dokonalí, ale existují věci, které můžete vylepšit až zkušenostmi, že? Dokonce teď vidím, jak moc jsme všichni dospěli. Tento druh růstu chci nadále ukazovat i v budoucnu."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Harper's Bazaar Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9