Chce být Uhm Jung Hwa korejskou Madonnou?

14:00 | 06.09.2020 Eunka 0
Slavná popová diva Uhm Jung Hwa fotila pro Cosmopolitan a hovořila nejen o nové dívčí skupině s Lee Hyori, Jessi a Hwasou, ale i o své přezdívce korejská Madonna a dalších zajímavých věcech. 
Uhm Jung Hwa
Uhm Jung Hwa FOTO: Cosmopolitan Korea
Zpěvačka a herečka v současné době hraje v nové akční komedii Okay! Madam a je nadšená, že se může poprvé za dlouhý čas vrátit k akčnímu žánru. "Hrát v akčním snímku je příležitost, která se neobjevuje příliš často, takže jsem byla z tohoto aspektu filmu nadšená,“ řekla. "Po Wonderful Nightmare jsem čekala pět let, a to bylo docela dlouho. Tentokrát to bylo nové a jiné a já se cítím optimisticky ohledně budoucnosti. Vždycky budu čekat na svůj další akční projekt."

Poté dodala: "Nikdy jsem nečekala, že se mým povoláním stane právě herectví. Když jsem na place, cítím se šťastná a nikdy se necítím unavená, když pracuji. Také se mi opravdu líbí energie, kterou mi dávají ostatní lidé."

Poté, co se Lee Hyori v How Do You Play? na začátku tohoto léta zmínila, že by chtěla vytvořit dívčí skupinu s Uhm Jung Hwou, Jessi a Hwasou, se její sen nedávno stal skutečností. Čtyři zpěvačky se minulý měsíc sešly a diskutovaly o možnosti projektové dívčí skupiny, která by přišla po skončení aktivit SSAK3. Uhm Jung Hwa vysvětlila, proč souhlasila s připojením ke skupině, a uvedla: "Pokud nevyužiji této příležitosti, kdy jindy budu mít možnost zažít propagaci ve skupině?"Na otázku, zda se obává, že její image zpěvačky omezuje její herecké příležitosti, odpověděla: "Je pravda, že jsou chvíle, kdy mám pocit, že role, které jsou mi nabízeny, jsou omezené, ale nechci se vzdát svobody zpívat od srdce a vyjádřit se na jevišti. Chci jen udělat maximum a tvrdě pracovat v obou odvětvích." 

Pokud jde o její přezdívku Korejská Madonna, poznamenala: "V minulosti jsem tvrdě pracovala na tom, abych si tuto přezdívku zasloužila, ale nyní bych si tu přezdívku raději nenechávala. Po tak dlouhé práci si myslím, že jsem jen Uhm Jung Hwa."

Nakonec dala několik rad mladším lidem a přiznala, že když jí bylo kolem dvaceti, měla spoustu starostí. Ohledně toho uvedla: "Chtěla bych, aby si lidé, kterým je kolem dvaceti až třiceti let, vždy mysleli, že jsou v pohodě a obdivuhodní. Myslela jsem si, že kvůli svému věku nebudu schopna dělat věci, které bych chtěla dělat. Ale jak vidíte, stále je dělám."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Cosmopolitan Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9