Ryu Jun Yeol si zvyká na dlouhé vlasy

15:00 | 05.09.2020 Eunka 0
Ryu Jun Yeol se v současné době zaměřuje na svůj nový film Alien a na ochranu životního protředí. Nejen o tom hovořil v doprovodném rozhovoru po focení pro časopis Cosmopolitan Korea.
Ryu Jun Yeol
Ryu Jun Yeol FOTO: Cosmopolitan Korea
Ryu Jun Yeol má poslední dobou dlouhé vlasy a je zaměřený na nový film Alien. Ohledně účesu řekl: "Je to poprvé, co jsem si nechal narůst tak dlouhé vlasy. Myslím, že jsem nikdy delší neměl.  Proces jejich pěstování byl však trochu náročný."

Poté dodal, že jeho vlasy v tomto okamžiku procházejí nepříjemnou fází a vysvětlil: "Mnoho žen říká: 'Pokud si ostříháš vlasy na bob, je těžké je znovu vypěstovat.' Myslím, že chápu, co to znamená. Nejsou dlouhé, ale ani krátké a nejde mi ani styl, který chci. Vlasy nenarostou za den, takže si myslím, že právě teď potřebuji vytrvalost."

Když se ho redaktoři zeptali, jak by popsal svou postavu z filmu Alien, odpověděl: "Především je to role, kvůli které musím mít dlouhé vlasy. I ve filmu A Taxi Driver jsem musel mít dlouhé vlasy, ale nosil jsem paruku, protože jsem v té době dělal spoustu různých projektů. Tentokrát jsem si chtěl nechat vlasy narůst doopravdy. Je to nejpřirozenější, když natáčíte s vlastními vlasy. A také mi to pomáhá ponořit se do své role."

 

Uplynul rok od uvedení jeho posledního filmu The Battle: Roar to Victory. Jelikož je herec známý tím, že se už objevil v mnoha různých projektech, redaktor uvedl, že tato pauza mezi filmy mohla být pro jeho fanoušky velmi dlouhá a zeptal se ho, jestli se také cítí netrpělivě. Ryu Jun Yeol prohlásil: "V poslední době se mě dokonce lidé ptají, zda jsem s hraním nesekl. Necítil jsem se netrpělivě, ale chtěl jsem brzy být v novém projektu. Těšil jsem se, až budu moci svým fanouškům říci: 'Připravil jsem si tento projekt. Těšte se na něj', místo toho, abych jen říkal věci jako, co jsem ráno snídal."

Na dotaz, proč se chtěl připojit k obsazení filmu Alien, odvětil: "Když se mě ptají, se kterými režiséry chci pracovat, nikdy nevynechám Choi Dong Hoona. Teď mám šanci. Jelikož jsem o tom dlouho snil, mám z toho nyní až husí kůži."  Loni měl docela dlouhou pauzu, kterou trávil v Los Angeles. "Myslím, že to byla doba, kdy jsem cítil, že jsem daleko od Koreje. Hodně jsem chodil ven a snažil se nafotit co nejvíce fotek. Myslím, že to byl příjemný čas. Mohl jsem se ohlédnout za svou kariérou a naučil jsem se trávit čas pomalu."

Co se změnilo v jeho každodenním životě po návratu do Koreje? Na toto téma uvedl: "Hodně se toho změnilo kvůli COVID-19. Upřímně řečeno, v mém každodenním životě nedošlo k žádné velké změně, protože obvykle trávím čas doma, ale rozhodně si dělám starosti o životní prostředí. Celý svět se jakoby zastavil. Když vidím, jak se příroda vrací do normálu a životní prostředí se během této krátké chvíle zotavuje, jsem překvapený a také vyděšený. Přimělo mě to myslet na to, že musím více mluvit o životním prostředí." Herec podporuje hnutí Green Peace Korea a je součástí bezplatné kampaně. Mluvil o tom, jak nadšený byl, když se k hnutí připojil hlavní korejský supermarket Lotte Mart. "Byl jsem tak šťastný, že jsem objímal své přátele, jako bych vyhrál cenu," řekl. Na otázku, zda si uvědomuje svůj vliv coby herec, odpověděl: "Byly chvíle, kdy jsem ten vliv skutečně cítil. Když na plac přijel kamión s jídlem, člen štábu mi řekl, že ho poslali moji fanoušci. Dokonce jsem dostal vlastní podnos s jídlem. Opravdu jsem ten vliv cítil, když řekli, že to začali dělat kvůli mně."

Jak vzpomíná na dobu, kdy mu bylo dvacet let? Ohledně toho poznamenal: "Když mi bylo dvacet, ochutnal jsem hořkost života. Na střední škole jsem nebyl zrovna ukázněný. Hodně jsem spal a často jsem chodil pozdě. Z tohoto důvodu jsem musel hodně studovat, abych znovu absolvoval přijímací zkoušku na vysokou školu, a uvědomil si, že  škola není vtip. Myslel jsem si, že každý jde na vysokou školu, když právě dokončí střední školu, ale pak jsem si uvědomil, že tomu tak není. Setkal jsem se s ostatními u zkoušky a říkal si, že pokud to vydržím, mohl bych test absolvovat potřetí nebo počtvrté, kdyby bylo třeba.Tehdy to byl můj první neúspěch, můj začátek a důležitý základ života. Začal jsem vážně formulovat své vlastní životní filozofie."

Na otázku, jaký je jeho sen, Ryu Jun Yeol odpověděl: "Někdo jednou řekl, že sen by neměl být podstatným jménem, ale mělo by to být sloveso. Spíše než říkat: 'Mým snem je být hercem,' by bylo lépe řečeno: 'Musím něco udělat poté, co jsem se stal hercem.' Zdá se mi, že jako herec bych měl být zrcadlem odrážejícím současnou dobu a měl bych být mluvčím, který dává divákům katarzi. Součástí toho všeho je i mluvení o životním prostředí, protože je stále více lidí, kteří slyší můj tichý hlas."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Cosmopolitan Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9