Kim Da Mi tvrdí, že život je o neustálém rozhodování

19:03 | 04.09.2020 Eunka 0
Roztomilá Kim Da Mi fotila pro časopis Cosmopolitan Korea a rozmlouvala o nových projektech a tom, co by doporučila ženám, kterým je kolem pětadvaceti let jako jí. 
Kim Da Mi
Kim Da Mi FOTO: Cosmopolitan Korea
Fanoušci prý herečce předpovídali, že její Myers-Briggs Type Indicator (MBTI) bude INFP nebo INFJ. Ona odpověděla: "Johanka z Arku, umělkyně se spoustou zvědavosti ... myslím, že je to INFP a ISFP." Se smíchem dodala: "Jak to, že jste to uhodli správně?"

Nedávno bylo potvrzeno, že si zahraje v předělávce čínského filmu SoulMate. Není kvůli tomu nervózní nebo pod tlakem? Ohledně toho řekla: "Vydat se do nového projektu je vždy tak příjemné. Ráda se setkávám se spoustou nových lidí. Na jednu stranu si ale dělám starosti, co se stane, když nebudu taková, jakou by mě lidé rádi viděli. Vím však, že se do takových myšlenek nesmím ponořit, takže je nechávám v jedné části svého srdce a užívám si. Opravdu se mi líbil originál filmu SoulMate, který se brzy začne natáčet. Moje postava je velmi okouzlující, takže se těším. Myslím, že poté přijde na řadu natáčení filmu The Witch 2."

Kim Da Mi, která letos dosáhla 25 let, byla později dotázána na to, co by řekla svému 20letému já. Se smíchem odpověděla: "Hraj víc. Tehdy jsem se často setkávala se svými přáteli a také hrála, ale nyní chci zkoušet hrát mnohem víc."Čeho se nejvíc obává? Na tuto otázku odvětila: "V dnešní době mývám myšlenky jako: 'Které rozhodnutí mi pomůže, abych si vedla dobře?' Yi Seo v Itaewon Class měla takovou repliku: 'Život je jen o neustálém rozhodování. Je to ukazatel výsledku, který odpovídá vašim hodnotám. To je to, čemu lidé říkají dobrá volba a správná odpověď. Přemýšlela jsem o tom a všechno je opravdu jen o neustálém rozhodování."

Co by doporučila ženám, kterým je kolem dvaceti až třiceti let? Kim Da Mi se zamyslela a řekla: "I když je těžké vybrat jen jednu věc, jako někdo stejné generace, se dnes snažím hodně přemýšlet o sobě, abych našla životní styl, který mi nejlépe vyhovuje. Myslím si, že ženy této generace musí mít také potřebu dívat se dovnitř a najít šťastný životní styl uprostřed svého rušného života."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Cosmopolitan Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9