Kang Min Hyuk píše básně a cítí se šťastný

15:00 | 03.09.2020 Eunka 0
Pohledný bubeník z kapely CNBLUE a zároveň nadaný herec, fotil pro nové číslo časopisu Singles Korea. Rozmlouval o novém projektu, poezii, hudbě a ohlédl se za svou kariérou.
Kang Min Hyuk
Kang Min Hyuk FOTO: Singles Korea
Bubeník z kapely CNBLUE se v současné době připravuje na nový projekt. Spolu s Hani, Song Jae Rimem a Jung In Sun bude hrát v seriálu How To Be Thirty, který pojednává o milostných a pracovních problémech žen, které dosáhly třiceti let.

Na otázku, proč ho právě tento projekt přitahoval, odpověděl: "Když jsem četl scénář, dokázal jsem si představit, jak se scény odehrávají v mé hlavě, a to zasáhlo mé srdce." Dále zmínil, že se se seriálem a postavami může ztotožnit, protože i on má už třicet let. K tomu dodal: "Je to příběh o 30letých, jako jsem já. Starosti a zkušenosti postav mi připomínaly vše, čím jsem si alespoň jednou prošel. Vybral jsem si ten seriál, protože scénář mě donutil přemýšlet: 'Není to seriál, který bych měl natočit?'"

Idol, z kterého se stal herec, také hovořil o svém koníčku, kterým je psaní poezie. Ohledně toho řekl: "Od malička jsem přečetl spoustu knih a stížnosti nebo odlišné názory, se kterými jsem se při čtení setkal, ve mně vždy zůstaly. Tyto věci se pro mě staly základem, když jsem začal psát, a používal jsem psaní jako způsob, jak převést svou osobní filozofii a myšlenky do slov."Pokud jde o to, zda dává přednost hudbě nebo herectví, Kang Min Hyuk poznamenal: "Hudba i herectví mi v tuto chvíli přinášejí velkou radost. U hudby je to proto, že dostanete okamžitou reakci, když hrajete na pódiu, a u herectví, je to proto, že pocítíte emocionální vzrušení, když se během natáčení ztratíte v roli a dokážete se vyjádřit nad rámec toho, co jste si předem připravili."

Herec pak přiznal, že i když miluje hudbu i herectví, občas měl chuť všeho nechat, neboť prožíval těžké časy. Na toto téma uvedl: "I když vás práce baví, jsou chvíle, kdy se poté, co se do něčeho se zapálením pustíte, cítíte na dně. S hudbou jsem to překonal a pokud jde o herectví, snažil jsem se vybavit si dobré vzpomínky. Tak jsem vydržel ty drsné časy. Potom se můj stres nakonec rozplynul, buď kvůli pocitu odpovědnosti, nebo pocitu vděčnosti, a já byl znovu vzrušený ze své práce."

Nakonec, při pohledu do budoucnosti, vyjádřil Kang Min Hyuk spokojenost s tím, kde se právě nachází slovy: "Debutoval jsem, když mi bylo přesně 20 let a teď mi je 30. Jsem opravdu šťastný. Doufám, že si svou práci budu moci i nadále užívat a budu stejně šťastný jako teď, když mi bude 40 a 50 let, nebo dokonce i poté."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Singles Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9