Ji Soo si dál sní svůj sen o herectví

13:00 | 01.09.2020 Eunka 0
Sympaťák Ji Soo fotil pro nové číslo časopisu Singles Korea a rozmlouval o seriálu When I Was the Most Beautiful, herectví a svých snech.
Ji Soo
Ji Soo FOTO: Singles Korea
V doprovodném rozhovoru se Ji Soo zaměřil na herectví a seriál When I Was the Most Beautiful, což je srdcervoucí milostný příběh o dvou bratrech, kteří milují stejnou ženu. Ohledně toho řekl: "Při čtení scénáře jsem opravdu dlouho hleděl na větu: 'To nemůžu být já!' Není snadné vyjádřit komplikovanou postavu jednou větou, ale ta slova se mi vryla do očí, protože jsem si pomyslel, že zcela reprezentují Seo Hwana, postavu, kterou hraji."

Prostřednictvím svých předchozích projektů Ping Pong Ball a My First First Love Ji Soo vylíčil adolescenta, který byl v lásce spíš trapný. O novém seriálu a své postavě dále prozradil: "Tentokrát je hrdina také velmi nemotorný." 

Pokračoval ve vysvětlování, že v mladém věku je člověk v takové neúplné fázi, kdy je přirozené být trapný ve věcech, s nimiž se poprvé setkává, když dospívá. Poté dodal: "Tentokrát jsem však musel vylíčit, jak se z dospívajícího stávám dospělým, takže jsem musel přemýšlet o tom, jak předvést svoji transformaci v každém okamžiku."

 

Herec také hovořil o uskutečňování svého snu stát se hercem, s čímž začal v 17 letech. Upřímně přiznal: "Moje zvědavost mě předběhla. Poprvé jsem se s herectvím setkal prostřednictvím kamaráda, který navštěvoval kurzy herectví, a bylo to zároveň zábavné i těžké. Pomyslel jsem, že to bude pole, které nebude možné dobýt tak snadno, a tak jsem chtěl v hraní pokračovat ještě dlouho."

Poté doplnil: "Pokaždé jsou scénář i lidé, se kterými se setkávám, různí. Cestuji na natáčení všude možně, a protože žiji jako různé postavy, nemyslím si, že existuje lepší práce, v níž bych zažil tak obohacující život. Nemohu to vyjádřit jinak než slovy, že jsem požehnaný."

Na závěr sdělil, že je zajímavé žít sen, o kterém snil, když byl mladší a nakonec předal zprávu svému mladšímu já: "Nezdržuj se každou chvíli. Užij si i stres. Čas se běží rychleji, než si myslíš."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Singles Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9