BaRon narukuje v den návratu VAV

17:30 | 18.08.2020 Xiunka 0
Čas nelze zastavit. Členové skupiny VAV začínají plnit svou občanskou povinnost v podobě povinné vojenské služby.
BaRon
BaRon FOTO: no.pinterest.com
BaRon, vlastním jménem Choi Chung Hyeop, zveřejnil na fancafe skupiny VAV dlouhý dopis, ve kterém informoval o svém nástupu k výkonu povinné vojenské služby. „Zdá se, že se na krátkou chvíli do svého života vrátím jako Choi Chung Hyeop, abych mohl plnit své vojenské povinnosti a nést odpovědnost svého národa a občanů. Pro BaRona z VAV je vaše existence stejná jako samotné světlo, které ke mně přišlo, když jsem byl ztracen v temnotě. Reflektor zářící na mě. Vrátím se k vám ještě jednou jako mnohem vyzrálejší člověk,“ uvedl BaRon v dopise.

Dále se omluvil fanouškům, že jim datum narukování neprozradil ihned poté, co se o něm dozvěděl. Závěrem jim poděkoval za jejich podporu. Požádal je, aby s ním zůstali ve vzpomínkách a podporovali skupinu v nadcházejícím comebacku. Přidal také ujištění, že je miluje.

Společnost A Team Entertainment jeho narukování potvrdila.  Uvedla: „Je pravdou, že BaRon narukuje 7. září. Vzhledem k tomu, že skupina plánuje návrat ve stejný den, bude prozatím pokračovat v propagacích jako šestičlenná.“

Tento den je významný také ještě něčím a to, že Jacob oslaví své narozeniny. Musíme počítat s tím, že v nebližší době skupina VAV bude oslabena o další dva členy. St.Van a Ace vzhledem k věku budou muset brzy narukovat.


ZDROJ: whatthekpop.com & allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9