Gummy a Jo Jung Suk se stali rodiči!

20:42 | 06.08.2020 Eunka 0
Máme tu pro vás jednu milou zprávu! Manželé Gummy a Jo Jung Suk se stali rodiči! To si zaslouží gratulaci!
Gummy a Jo Jung Suk
Gummy a Jo Jung Suk FOTO: soompi.com
Herec Jo Jung Suk a zpěvačka Gummy oznámili svůj vztah veřejnosti v roce 2015. Vzali se 8. října 2018 a jsou spolu velmi šťastní. Nyní se jejich štěstí ještě znásobilo a rodina rozrostla, protože se konečně stali rodiči.

Jo Jung Suk si letos zahrál otce v seriálu Hospital Playlist a moc si tu roli užil. Se seriálovým synkem si skvěle rozuměl a jelikož byla jeho žena těhotná, o to víc se na prvního potomka těšil. V rozhovorech hovořil o tom, že by chtěl být stejně dobrým otcem jako jeho seriálový hrdina Ik Joon. Je jisté, že takové odhodlání jeho dceruška ocení.

Ano, Jo Jung Suk a Gummy mají zdravou a krásnou dceru. Agentura JAM dnes totiž oznámila: "Chceme s vámi sdílet zprávu, že Jo Jung Suk a zpěvačka Gummy přivítali nového člena rodiny. Matka i dítě se těší dobrému zdraví. Gummy porodila svou první dceru v jedné porodnici v Soulu dnes ráno, 6. srpna. Manželé i jejich rodiny se z narození prvního potomka radují. Vyjadřujeme upřímnou vděčnost za podporu a blahopřání mnoha lidí a žádáme o požehnání vůči zmíněné rodině, která přivítala nového člena."

Z této zprávy máme velikou radost a šťastným rodičům ještě jednou gratulujeme. Kéž jim dcerka dělá jen samou radost.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9