ATEEZ promlouvají mnoha způsoby!

16:00 | 07.08.2020 Xiunka 0
Monster rookie skupina ATEEZ, ke které vzhlížejí nováčci, získala tento týden něco, po čem prahla v podstatě rok. Co to je?
ATEEZ
ATEEZ FOTO: twitter.com/sbsmtvtheshow
Skupina ATEEZ se na scénu minulý týden vrátila s novým mini albem ZERO: FEVER Part.1, kterým zahájila éru FEVER. Elektronická taneční hudba je značným posunem osmičlenné skupiny, která je známá pro svůj agresivní hip-hopový styl. Titulní skladba INCEPTION spojuje melodické vokály s dynamickými instrumentálními prvky. Stejně jako snový název pojednává skladba o dosáhnutí něčeho, co je mimo dosah. „Po ukončení série TREASURE jsme s novým konceptem zahájili FEVER. Jsme opravdu vděční za to, že jsme po dlouhé době mohli pozdravit ATINY,“ prohlásil Yun Ho.  

„S INCEPTION se vracíme do doby před TREASURE érou, která líčila cestu nalezení něčeho vzácného. Snažili jsme se vyjádřit dojmy dospívajících, jako je mládí a vášeň. Doufám, že lidé poznají naše nové stránky,“ pokračoval Min Gi a San dodal: „Na celém našem albu je tolik dobrých textů. Při zpěvu jsme se snažili tyto pocity předat. Prosím, zaměřte se jak na naši píseň, tak na vystoupení, protože jsme se snažili zpívat naším vlastním mládím.“

Členové slíbili fanouškům, že i přes situaci okolo COVID-19 s nimi zůstanou v úzkém kontaktu. „Snažili jsme se sdílet fotografie každodenního života a pozdravy, i když byly krátké, prostřednictvím našich stránek na sociálních sítích, abychom byli s fanoušky neustále v kontaktu. V květnu jsme uspořádali zdarma online setkání s fanoušky, které přilákalo více než 1,4 milionu diváků. Cítili jsme se opravdu hrdí," řekl Jong Ho a Yeo Sang pokračoval: „Vytvářením individuální tvorby každého člena jsme ukázali více různých stran. Já jsem experimentoval s věcmi, na které byli fanoušci zvědaví. Vystupování v závěrečné fázi KCON:TACT 2020 bylo také významné.“„Víme, že jste na nás čekali stejně jako my na vás. Pro INCEPTION propagace bych vás rád ujistil, že to bude čas, který si společně užijeme. Také nezapomeňte, že pro sérii FEVER máme mnoho es v rukávu, stejně jako u TREASURE,“ prohlásil Hong Joong.

Vystupování v hudebních pořadech přineslo 4. července skvělý výsledek. Skupina si z The Show odnesla první trofej pro INCEPTION. Během děkovné řeči Hong Joong řekl: „Nejprve vám děkuji za veškerou lásku, kterou jsme obdrželi. Více než cokoliv jiného chci říci, ATINY, děkuji vám za to, že jste nám věřili a zůstali po našem boku, zatímco se při přípravě comebacku událo tolik věcí. Také děkuji generálnímu řediteli KQ a zaměstnancům společnosti!“

Také ATINY, kteří nás neustále chrání, moc děkujeme! Vždy jsme vděční našim rodičům. Miluji vás! Staneme se ještě více pracujícími ATEEZ. Děkuji vám,“ dodal Seong Hwa.Ještě tentýž den zveřejnil Seong Hwa na fancafe delší dopis, ve kterém stojí: „Ahoj ATINY, tady je Seong Hwa. Vyhráli jsme první místo s INCEPTION. Vytvořili jste tolik vzácných a šťastných okamžiků. Stále vám děkuji. Upřímně, když jsme loni vyhráli první místo s Wave, byl jsem překvapený, šťastný a svým způsobem smutný. Ale tentokrát si z nějakého důvodu myslím, že spíše než vlnobití to přineslo klid.

Až do teď jsem pociťoval velký tlak s ambicí vést si dobře, zatímco jsem se strachoval mezi hnaním se vpřed a odpočinkem. Bylo mnoho případů, kdy jsem měl obtížné období, nebyl se členy na pódiu a vy jste se obávali. Tohle všechno mě hodně znepokojovalo.

I když to bylo pouze lehké poranění, řekli jste mi tolik vřelých slov a zůstali bez zaváhání po mém boku. Díky této vřelosti jsem byl schopen získat sílu a začít dobře tyto propagace, což je důvodem, proč si myslím, že je pódium nyní cennější.

V určitém okamžiku jsem věci, které jsem mohl dělat, zatímco jsem si užíval, začal přehodnocovat, což jen zkomplikovalo vše v mém srdci.

Myslím si, že první místo, které jsme obdrželi díky vám, mě přimělo zamyslet se nad mou minulostí a komplikovanými pocity. Chtěl jsem říci několik skvělých slov za lásku, kterou jste nám dali, ale byl jsem hloupý a nedokázal říct nic víc, než že budu pilněji pracovat. Jsem na vás opravdu tak hrdý, a to do té míry, kdy mohu říci, že jsem sebevědomý. Stanu se umělcem, na kterého budete moci být více hrdí. Mé myšlenky a tento dopis jsou složité, ale opravdu vás mám tak rád, že jsem to musel teď napsat.

ATINY, děkuji vám za dnešek. Budeme tvrdě pracovat.“


Další den byli ATEEZ v Show Champion ještě více překvapení. Podařilo se jim získat druhou trofej pro INCEPTION. Děkovnou řeč zahájil Hong Joong slovy: „Nejprve ze všeho… wow, toto jsme nečekali. Za prvé děkujeme našim fanouškům, ATINY. Děkujeme moc našemu otci Kim Gyuwookovi (CEO KQ). Děkujeme EDENARY za vytvoření tak skvělé písně a BB TRIPPIN za tak úžasnou choreografii.“

„Ze všeho nejvíce děkujeme rodičům, že nás měli. V budoucnu budeme i nadále pracovitými syny. Děkuji vám,“ pokračoval Woo Young  a Yeo Sang dodal: „Vždy budeme ATEEZ, kteří si zanechávají počáteční záměry a tvrdě pracují. Děkujeme vám, že jste nám dali cenu.“Woo Young poté na fancafe zveřejnil krátký post. „Ahoj, tady je Woo Young. Jaký jste měli den? Jsem každý den šťastný díky ATINY. Doufám, že budete šťastní s námi. Díky vaší lásce a podpoře jsme byli schopni dosáhnout dobrých výsledků, jako tomu bylo dnes. Nebudu brát tuto lásku za samozřejmost a budu za ni vždy vděčný. Jsem tak šťastný, že cítím, jako bych dodržel svůj slib, že pro vás budu hrdým umělcem, haha. Doufám, že završíte den v dobré formě. Vždy vděčný, ATINY, miluji vás.“

Hlasujete pro ATEEZ?


ZDROJ: koreaherald.com & cafe.daum.net/ATEEZ & hudební pořady The Show a Show Champion
FOTO: twitter.com/sbsnoriter

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9