ZICO dnes narukoval

16:30 | 30.07.2020 Xiunka 0
Oblíbený rapper a producent nastoupil k výkonu povinné vojenské služby. Kdo jej doprovodil?
ZICO
ZICO FOTO: kpopping.com

Fanouškům rappera bylo zřejmé, že letos nastoupí k výkonu povinné vojenské služby. Proto je zpráva o jeho zařazení z 21. července tak moc nepřekvapila. „ZICO narukuje 30. července a po absolvování základního výcviku bude sloužit jako pracovník veřejných služeb,“ uvedla společnost KOZ Entertainment ve svém prohlášení.

Mnohé uživatele internetu zarazilo, že ZICO nebude sloužit jako aktivní voják. Začali se tedy pídit, proč tomu tak je. Protože rapper o svém zdravotním stavu moc nemluví, překvapilo to i jeho fanoušky. Před několika lety jeho matka prostřednictvím postu na sociálních sítích prozradila, že v mládí podstoupil operaci srdce.

ZICO je pátým členem skupiny BLOCK B, který začal plnit svou povinnost. Ještě před narukováním stihl začátkem měsíce vydat své třetí mini album Random Box a také působit jako mentor v pořadu I-LAND.

Dne 26. července zveřejnil na svém příběhu na Instagramu fotografii, na které si užíval skvělé jídlo. Připsal k ní: 'Děkuji za jídlo!' a zároveň označil člena skupiny WINNER, kterým není nikdo jiný než jeho dobrý přítel Mino.Čas nelze zastavit, a tak ZICO nastoupil k základnímu výcviku. Doprovodil ho tam jeho bratr Taewoon, který už má vojnu za sebou. Fanoušci se pobavili tím, že jsou si stále v mnoha ohledech podobní.
 


ZICOvi přejeme klidnou vojenskou službu!


ZDROJ: instagram.com/woozico0914
FOTO:
twitter.com/inseobee


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9