Lee Hyori se podělila vtipný dopis od fanoušků Raina

13:00 | 01.08.2020 Xiunka 0
Fanoušci Raina se díky Lee Hyori velmi dobře baví. Utvoří s Jessi, Hwasou a Uhm Jung Hwou novou skupinu?
Lee Hyori & Rain
Lee Hyori & Rain FOTO: soompi.com

Lee Hyori v současné době propaguje jako členka co-ed skupiny SSAK3, která vznikla prostřednictvím pořadu How Do You Play?. Kromě ní jsou členy Yoo Jae Suk (Yoo Dragon) a Rain (B-Ryong). Co-ed skupina oficiálně debutovala se singlem Beach Again, jehož digitální verze stihla dosáhnout před vydáním videoklipu Perfect All-Kill. Navíc si toto hvězdné trio odneslo svou první výhru z M Countdown.

Na svém instagramovém profilu sdílela Lee Hyori dopis, který jí zaslali fanoušci nejmladšího člena co-ed skupiny, kterým je Rain. Uvedla k němu: 'Děkuji World Cloud.'

„Nejkrásnější unnie na světě, Lindě G Hyori,

děkujeme, že jsi na jevišti, mimo něj a všude jinde nejlepší partnerkou nejmladšího člena B-Ryonga. Máme tendenci žit prostřednictvím tebe, kdykoliv mu nadáváš. Proč? Není nikdo jiný, kdo by to udělal, kromě Hyori unnie. Uprostřed tvého hubování a tvých komentářů typu 'Nesnáším, že tě vidím' popularita B-Ryonga roste. V těchto těžkých časem ti upřímně chceme poděkovat za přinesení smíchu do úplně každého koutu našeho světa. Díky tobě jsme v tomto létě šťastní.

S pozdravem World Cloud od B-Ryonga.“


Lee Hyori má v tomto týdnu opravdu napilno. Rapperka Jessi se vrátila se svým novým albem NUNA společně s hudebním videem titulní skladby NUNU NANA. Ve videoklipu můžeme vedle Jessi vidět také Lee Hyori.V Jedné z epizod pořadu How Do You Play? Lee Hyori prozradila, že chce utvořit skupinu s Jessi, Hwasou z MAMAMOO a legendární zpěvačkou Uhm Jung Hwou. V současné době probíhají diskuze o nové projektové skupině, která by byla obdobou SSAK3. Průběžně vás o ní budeme informovat.

Co říkáte na vtipný dopis a potencionální novou skupinu?

ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9