Go Kyung Pyo se vyznal z lásky k umění

17:00 | 19.07.2020 Eunka 0
Herec Go Kyung Pyo se spolu s časopisem Singles Korea ohlédl za svou kariérou, vyznal se z lásky k umění a promluvil o svých koníčcích.
Go Kyung Pyo
Go Kyung Pyo FOTO: Singles Korea
Herec, který se během své kariéry objevil v různých seriálech, filmech a pořadech, se ohlédl zpátky, když řekl: "S postupem času jsem se naučil být vděčný i za malé věci. Když se podívám zpět na cestu, kterou jsem šel, jsem nyní tam, kde jsem, díky pomoci ostatních, kteří mě režírovali a natáčeli se mnou. Vždycky mám pocit, že mi pomáhají lidé, kteří jsou schopni dělat věci, které nedokážu."

Rovněž vyjádřil nadšení pro nadcházející seriál Private Life od JTBC, který vypráví příběh podvodníka, který se neúmyslně zapojuje do soukromých záležitostí v národním měřítku a soutěží s masivními korporacemi. Spolu s ním si v něm zahrají Seohyun ze SNSD, Kim Hyo Jin, a Lee Hak Joo.Go Kyung Pyo, jenž bude hrát roli umělce Lee Jung Hwana, dále uvedl: "Během doby, kdy jsem byl v armádě jsem hodně často přemýšlel o sobě a o tom, jak v budoucnosti ukázat svou proměnu prostřednictvím herectví. Několika věcí jsem litoval, ale většinu dalších věcí se snažím přijímat s pokorným a vděčným přístupem."

Nakonec se vyznal ze své lásky k umění, když prozradil: "Ovlivnila mě máma, která se umění věnovala, a tak jsem to začal dělat jako koníček. Nejsem v tom dokonalý, ale cítím se šťastný, protože i tak sklízím mnoho chvály. Vede se mi dobře, tak si stále kreslím."

Na závěr dodal: "Kresba není jen skvělá forma péče o vaše duševní zdraví, ale také cítíte pocit úspěchu tím, že něco vytvoříte. Mám spoustu inspirace z komiksu Slam Dunk a hudby 90. let. Doufám, že se jednoho dne pustím i do hudby a najde se nějaká spolupráce."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Singles Korea 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9