Zemřel herec Miura Haruma

16:45 | 18.07.2020 Eunka 3
Dnes přinášíme velmi smutnou zprávu. Japonský herec Miura Haruma, známý z filmů Kimi ni Todoke a Attack on Titan, zemřel. Bylo mu pouhých 30 let.
Miura Haruma
Miura Haruma FOTO: koreaboo.com
Svět japonského filmu přišel o další zářivou hvězdu. Stejně tak televize. Miura Haruma, který debutoval v roce 1997 v seriálu Agri, když mu bylo pouhých 7 let, si během let zahrál v mnoha úspěšných filmech a seriálech. Můžeme jmenovat hity jako Attack on Titan, Koizora, Bloody Monday nebo Boku no Ita Jikan. Věnoval se také divadlu a hudbě. Byl to velmi nadaný mladý muž.

Jelikož dnes nepřišel do práce, vydal se ho manažer hledat do jeho domu ve čtvrti Minato v Tokiu. Našel jej viset ve skříni, bez známek života. V nemocnici následně potvrdili úmrtí a policie našla vzkaz, který jasně poukazoval na sebevraždu. Umělec tak zemřel v pouhých 30 letech.

Jeho agentura se omluvila fanouškům za tyto smutné, bolestivé zprávy a uvedla, že Miurův druhý singl Night Diver vyjde posmrtně 26. srpna. V televizním programu Music Station bude 24. července odvysílán speciální pořad k uctění Miurovy památky.

Upřímnou soustrast rodině a přátelům.

ZDROJ: english.kyodonews.net, tokyoreporter.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9