O čem přemýšlí Lee Joon Gi?

12:00 | 10.07.2020 Eunka 1
Populární herec Lee Joon Gi fotil pro nové číslo časopisu The Star a v doprovodném rozhovoru hovořil o svém novém seriálu Flower of Evil. Dozvíme se také, o čem přemýšlí a proč je vzorem pro mladší herce.
Lee Joon Gi
Lee Joon Gi FOTO: The Star Korea
Focení pro The Star Korea se odehrávalo v Macau a Lee Joon Gi o něm řekl: "Bylo to nezapomenutelné focení. Cítil jsem se jako na dovolené a jistě budu mít pěkné vzpomínky." Herec poté odhalil, že v poslední době nedělá nic jiného, než točí nový seriál Flower of Evil. K tomu uvedl: "Obvykle se při zahájení projektu soustředím výhradně na natáčení, takže nedělám nic jiného."

S tímto seriálem se vrací na obrazovky dva roky poté, co natočil seriál Lawless Lawyer. Na otázku, jak si nový projekt užívá, odpověděl: "V těchto dnech cítím vzrušení, uspokojení z odvedené práce a zkoušení nových věcí. Patří k tomu i zábava na place. Nemohu zaručit dobré výsledky, ale nedělám si s tím velké starosti. Chci si ten proces užít a zacházet s ním jako s živinami."Lee Joon Gi nad svou prací hodně přemýšlí, proto sdílel některé obavy ze své nové role. Na toto téma přiznal: "Nejvíc jsem přemýšlel o tom, jak divákům předat silné stránky seriálu a tok emocí mé postavy. V tomto seriálu musím vykreslit postavu, která v milostném vztahu cítí určité obtíže i neznámé emoce a poté se snaží tyto pocity skrýt. Dělám všechno proto, abych našel podrobnosti." 

Co si myslí o tom, že si ho berou za vzor mladší a začínající herci? Na tento dotaz odvětil: "Hrdost a upřímnost herce je něco, co je vytvářeno komunitou. Věřím, že herec je agentem velké energie, která vás může ovlivnit více než si myslíte."

Na závěr prohlásil, že už se nemůže dočkat, až uvidí své fanoušky, a poděkoval jim za jejich neochvějnou lásku a podporu.

ZDROJ: soompi.com
FOTO: The Star Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9