Yunho jako profesionální voják?

21:30 | 13.07.2020 Xiunka 0
Proslulý idol z TVXQ, který je proslulý svou vášní, skoro zůstal v armádě. Jak se mu to povedlo?
Yunho
Yunho FOTO: hellokpop.com

Yunho se nedávno objevil jako speciální MC v pořadu My Ugly Duckling. Mnoho matek celebrit mu kvůli dobrému vzhledu projevilo zvláštní uznání. Dámy zohledňovaly také skutečnost, že je blízkým přítelem Hong Jin Young, Heechula ze Super Junior a Kim Jong Kooka, se kterým navíc sdílí zálibu ve cvičení.

V průběhu pořadu Yunho prozradil, že jeho 'vášnivá DNA' pochází od otce. Hovořil také o době, kdy bydlel v dormu s Heechulem. „Jsou chvíle, kdy se pohled v Heechulových očích náhle změní,“ prohlásil. Uvedl, že zatímco Heechul ho stresoval svými extrémně uklízecími sklony, tak jeho vášeň byla pro člena Super Junior příčinou mnoha utrpení.

Na otázku, zda jej jeho vášnivá image začíná unavovat, odpověděl: „Myslím si, že rozdíl ve smýšlení sehrává velkou roli. Po vystoupení upadám, protože jsem spotřeboval veškerou energii. I v takové situaci se ale soustředím, i když jsem mimo.“

Následně byla rozebírána jeho povinná vojenská služba, kdy mu byl dokonce udělen status vojáka speciální třídy. „Slyšel jsem, že jsi tak vášnivý, že si byl dokonce požádán, aby ses stal vojákem na plný úvazek, když jsi byl na vojně,“ prohlásil Seo Jang Hoon.

„Dostal jsem návrh stát se zvláštním štábním seržantem. Myslel jsem, že by bylo dobré zkusit něco nového, tak jsem řekl, že si o tom promluvím se společností a poté jsem tam zavolal. Ředitel společnosti mi řekl: 'Nezapomeň na svou původní povinnost. Shnil bys tam, kdyby ses uvázal'. Tak jsem se rozhodl zaměřit na svou hlavní práci,“ odpověděl Yunho.

Dokážete si ho představit jako profesionálního vojáka?


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9