Ken oznámil, kdy narukuje do armády

14:30 | 30.06.2020 Eunka 0
Ken ze skupiny VIXX oznámil, kdy nastoupí do armády a k tomu se s fanoušky rozloučil krátkým dopisem.
Ken
Ken FOTO: twitter.com/RealVIXX
Ken již dříve potvrdil, že v červenci nastoupí povinnou vojenskou službu. Nyní však konečně zná přesné datum. Do armády narukuje 6. července a stejně jako N, bude sloužit jako člen vojenské kapely.

Zástupce agentury Jellyfish Entertainment uvedl: "Ken ze skupiny VIXX narukuje 6. července. Z bezpečnostních důvodů nebudeme veřejně oznamovat místo a čas jeho nástupu."

Zpěvák pak napsal fanouškům na fancafe krátký dopis na rozloučenou. Zde je jeho znění:

"Nevím, kde začít nebo jak to říct. Když na vás všechny pomyslím, vše, co cítím, je vděčnost. Nedávno jsem se přihlásila do vojenské kapely a protože jsem složil zkoušku, odcházím 6. července, abych splnil svou povinnost chránit národ.

Budu usilovně pracovat po celou dobu své vojenské služby, zatímco popřemýšlím o chvílích, které mi daly sílu během mých skupinových i sólových aktivit. Ať se vám dobře daří, starejte se o své zdraví a zůstaňte šťastní až do mého návratu.

Tato náhlá zpráva vás musela překvapit, ale chtěl jsem vám to říct sám, a proto jsem se rozhodl napsat tento dopis. Opravdu cítím vděčnost a také v budoucnu vám budu vděčný. Opravdu jsem vás miloval a v budoucnu vás budu milovat i nadále."


Ken je po N a Leovi třetím členem skupiny VIXX, jenž odchází do armády. Přejeme mu hodně štěstí.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9