Park Min Young hovořila o seriálech, které ovlivnily její život

15:00 | 29.06.2020 Eunka 0
Oblíbená herečka Park Min Young poskytla důkladný rozhovor pro časopis Cosmopolitan. Hovořila především o svých rolích.
Park Min Young
Park Min Young FOTO: Cosmopolitan Korea
Herečka Park Min Young má momentálně chvíli přestávku a tak se věnuje především sama sobě. Ohledně toho během focení řekla: "V současné době jsem schopná soustředit se sama na sebe. V poslední době jsem doháněla spánek, který mi chyběl. Spím mnohem víc, do té míry, že nechápu, jak se mi dařilo dodržet rozvrh, který jsem měla, když jsem pracovala."

"Říká se, že lidé jsou zapomnětlivé bytosti," prohlásila. "Jakmile dokončím projekt, na kterém jsem těžce pracovala, cítím pocit úspěchu nad tím, že jsem znovu vytvořila novou postavu. Myslím, že chápu, jak se musí cítit moje kamarádky, které zažily porod. I když to při porodu tolik bolí, že se cítíte, jako kdyby na vás šlápnul slon, vaše mysl to vynuluje ve chvíli, kdy spatříte tvář svého dítěte.Mám ráda své projekty. Je to tak bolestivé, když hraju, ale jakmile skončím, na všechno zapomenu."

Herečka od svého debutu neustále pracuje. Ohledně toho uvedla: "Cítím teď větší smysl pro povinnost a vidím hodnotu, vážnost a štěstí vycházející z mé práce, a to až do té míry, že bych to nemohla ani porovnat s tím, jak jsem se cítila, když mi bylo dvacet. Domnívám se však, že je to úleva, že jsem tehdy dokázala mít takové smýšlení i v malém měřítku. Prošla jsem různými stádiemi života. Hrála jsem studentku střední školy v seriálu Unstoppable High Kick, byla jsem vysokoškolačkou v Sungkyunkwan Scandal a stala se začínající pracovnicí v Glory Jane."

 

Dále pokračovala: "Myslím, že žiji svůj život společně s postavami, které hraji. Svou filmografii považuji za album svého života a budu na ní nadále stavět, a tak jsem se nakonec zaměřila na projekty, které bych nemohla udělat později. Naštěstí věci fungovaly dobře. Některé projekty byly úspěšné, z jiných jsem byla velmi zklamaná. Při natáčení seriálu What’s Wrong with Secretary Kim jsme si užili mnoho legrace. Byla jsem tak šťastná, až jsem měla pocit, že létám. Pomohlo mi to obnovit lásku a vášeň k mé práci."

"Projekt, který mě přiměl k tomu, že bych měla po zbytek života hrát, byl Sungkyunkwan Scandal," přiznala. "Také to vypadá, jako by to byla moje první láska. Když jsem pracovala na I’ll Go to You When the Weather Is Nice, úzkost, která mě svírala, se právě rozplynula. Bylo to poprvé, co jsem hrála tak plynule, jako bych byla tekoucí vodou. Bylo to opravdu osvěžující a milovala jsem to."Herečka popsala seriál I’ll Go to You When the Weather Is Nice jako změnu o 180 stupňů oproti jejím předchozím dílům a řekla, že tato postava byla pro ni nejtežší. Poté vysvětlila: "Důvodem bylo to, že jsem se musela při hraní soustředit na vnitřní pocity mé postavy do té míry, že jsem si myslela: 'Není divné, že je tam tak málo mluvených partů?' Hrdinka byla tak odlišná od mého pravého já, tudíž jsem cítila velký tlak. Nejsem si jistá, co si o tom mysleli diváci."

Herectví pak přirovnala k lásce k velmi povýšenému muži, jenž má skon se odtahovat i na ni tlačit zároveň. Někdy se zdá, že ji miluje, ale jindy je chladný a nepřístupný. Opakuje se to pořád dokola. Park Min Young si také nedávno zřídila kanál na YouTube. Ráda cestuje, proto chtěla fanouškům ukázat spoustu cizích zemí a dát jim několik cestovatelských tipů. Kvůli koronaviru však nyní cestovat nemůže a je z toho smutná.

Park Min Young je známá tím, že se všemi svými kolegy vytváří skvělou chemii. Když byla požádána, aby se podělila o chválu, kterou slyšela od kolegy, a která ji obzvlášť potěšila, odpověděla: "Pokud mi někdo řekne: 'Stačí, když se ti podívám do očí a dostanu se do své role', myslím, že v tu chvíli oba sdílíme stejný cíl. Chceme hrát co nejlépe a takto mezi námi zavládne upřímnost."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Cosmopolitan Korea

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9