OUIBOYS: Už jen to, že jsme spolu, nám dává sílu

15:00 | 30.06.2020 Xiunka 0
V tomto roce vstoupí na scénu nová hvězdná skupina OUIBOYS, ve které uvidíme členy z X1, JBJ, RAINZ a 1THE9.
OUIBOYS
OUIBOYS FOTO: soompi.com

Není to tak dlouho, co společnost OUI Entartainment oznámila přípravu debutu nové chlapecké skupiny, která zatím vystupuje pod předběžným názvem OUIBOYS. I přesto, že finální sestava nebyla ještě oficiálně potvrzena, členové jsou Kim Yohan z X1, Kim DonghanJBJ, Jang DaehyeonRAINZ, Yoo Yong Ha a Kim Jun Seo1THE9 a Kang Seok Hwa. Ten působil v minulosti jako trainee pod společností JYP Entertainment a předtím, že se objevil v Produce X 101, jsme jej mohli vidět ve YG survival pořadu YG Treasure Box.

Yoo Yong Ha a Kim Jun Seo stále propagují jako členové projektové skupiny 1THE9, která měla fungovat pouze jeden rok. Skupina nedávno oslavila první výročí, nicméně její budoucnost stále nebyla odhalena. Z tohoto důvodu byli zatím potvrzeni čtyři členové OUIBOYS a to Kim Yohan, Kim Donghan, Jang Daehyeon a Kang Seok Hwa. Yoo Yong Ha a Kim Jun Seo se ovšem podíleli na performance preview OUIBOYS. Takže můžeme v podstatě říci, že se pouze čeká na jejich oficiální uvolnění z 1THE9 a připojení se k OUIBOYS.

OUIBOYS se poprvé na veřejnosti jako skupina objevili ve vysílacím pořadu Idol Radio. Nafotili také první společné fotografie pro červencové vydání magazínu Dazed Korea, kterému poskytli doprovodný rozhovor. Na otázku, jestli se jedná o jejich první společné focení, Kim Donghan odpověděl: „Nejenom, že je to naše první série fotografií, ale vlastně je to poprvé, co společně pracujeme mimo společnost. Připadá mi to nové.“„Předtím jsem stál modelem pouze pro sólo fotky, ale pózovat společně jako skupina byla rozhodně velká zábava. Koneckonců, pózování na vlastní pěst je osamělé. Bylo příjemné mít si s kým popovídat,“ prohlásil Kim Yohan. Jang Daehyeon souhlasil. Řekl: „Dokázali jsme se navzájem sledovat a užít si zábavu během focení, takže se cítím hrdý. Doufám, že spolu v budoucnu budeme pózovat častěji.“

„Po společném každodenním pocení a cvičení jsem se cítil trochu stydlivě při pózování s vážnou tváří pro cool fotky. Měl jsem pocit, že spolu znovu začínáme. Připadalo mi to významné,"
dodal Kang Seok Hwa.

Pokud jde o to, co se jim na společné práci nejvíce líbilo, Kim Donghan řekl: „Má deprese zmizela. Nyní se cítím šťastný a během cvičení mám dokonce více energie.“ Kim Yohan dodal: „Především je nejlepší být schopen snadno hovořit s ostatními členy o problémech, u nichž je obtížné se otevřít. Věříme si navzájem tak moc, protože jsme přátelé, kteří jsou jako bratři.“Jang Daehyeon pokračoval: „I když jsou věci těžké, dokážu je zvládnout díky těmto třem lidem. Jsme také dobří v rychlém sdílení a koordinaci našich názorů.“

„Strávil jsem mnoho času jako trainee. Byly doby, kdy mi to připadalo jako soutěž, takže jsem se hnal vpřed, zatímco jsem díval jen do budoucnosti. Ale nyní je týmová práce mou prioritou. Už jen to, že jsme spolu, nám dává sílu,“ poznamenal Kang Seok Hwa.

Těšíte se na debut OUIBOYS?


ZDROJ: soompi.com
FOTO: magazín Dazed Korea


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9