Lee Hyori pomáhá ve zvířecím útulku

14:30 | 29.06.2020 Xiunka 0
Hvězdná Lee Hyori tráví svůj volný čas dobrovolnou prací ve zvířecím útulku. Proč to dělá? Vadí ji zvířecí trus?
Lee Hyori
Lee Hyori FOTO: soompi.com
Lee Hyori uspořádala živé vysílání prostřednictvím svého instagramového profilu. Fanouškům prozradila, že právě dobrovolně pomáhá ve zvířecím útulku. „Jsem teď ve zvířecím útulku s kamarády z ostrova Jeju. Provozuje to tu starší žena a stále je zde potřeba mnoho pomoci. Když se po pilné práci v Soulu vrátím na ostrov Jeju, jsem ještě zaneprázdněna péčí o zvířata,“ prohlásila.

„Přeji si, aby se zlepšilo povědomí veřejnosti a zacházení se zvířaty. Takto se starám o sebe. Kdykoliv se přistihnu, že zapadám do okázalého životního stylu a zapomínám na to, co se děje ve světě, přicházím sem trávit čas uvědoměním si co je v životě důležité a jak bych za to měla být vděčná. Připadá mi jako bych se učila, než abych se účastnila dobrovolné práce. Uklízení jejich trusu… Ve skutečnosti je ve světě mnoho jiných věcí, které jsou špinavější než zvířecí trus. Nyní jsem na to zvyklá, takže nemám sebemenší problém to uklidit. Když si to s takovýmto přístupem myšlení vyzkoušíte, hodně se toho naučíte.“

Když se jí fanoušek dotázal, zda se dočkáme třetí řady Hyori’s Homestay, odpověděla: „Bylo by to obtížné. Po odhalení svého domu jsem to měla těžké.“ Dále uvedla, že její domov by měl být pohodlným a bezpečným místem pro ni, jejího manžela Lee Sang Soona a jejich zvířecí mazlíčky.

V červenci se dočkáme debutu Lee Hyori v co-ed skupině SSAK3, kde kromě ní bude působit také Yoo Jae Suk a Rain. Po setkání tria se stylistkou Han Hye Yeon se zdá, že hudba co-ed skupiny se opravdu ponese v retro stylu.
Pomáháte ve zvířecích útulcích? Těšíte se na debut SSAK3?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9