Působivý nástup na vojnu bouřlivého rappera Sik-K

21:00 | 29.06.2020 Xiunka 0
Sik-K se rozloučil se svými fanoušky opravdu ve velkém stylu. Nezapomněl na rozšířenou verzi alba a známé Killing Verse.
Sik-K
Sik-K FOTO: twitter.com/younghotyellow/
V poslední epizodě oblíbeného pořadu Yoo Hee Yeol Sketchbook byli hosté Jay Park, pH-1, Sik-K a HAON. Během této epizody čtveřice vystoupila se skladbami World Domination (doposud nevydaná píseň), Telefono a Giddy Up. Společně s Yoo Hee Yeolem si také zatancovali do rytmu remixu GANG.
Yoo Hee Yeol požádal Jay Parka, aby za ním chodil častěji. Ten mu odpověděl: „Bude mnoho skladeb. Natočil jsem spoustu věcí a videoklipů, takže se pokusím postarat o to, aby byly vydány dobře, a udělám a to a tamto. Také se zúčastním YuSke X Musician. Produkční tým mě přesvědčil.“ Teď si nejspíše říkáte, co je YuSke X Musician. Jedná se část pořadu Yoo Heeyeol Sketchbook. Vybere se příběh publikovaný diváky a speciální umělec zvolí píseň, která se k tomu hodí a nahraje ji.

Yoo Hee Yeol prohlásil, že se dozvěděl smutnou zprávu a to, že Sik-K, kterého teprve potkal během natáčení, brzy nastoupí k výkonu povinné vojenské služby. Sik-K uvedl, že slyšel, že tato epizoda bude vysílána 26. června a on narukuje 29. června. Bylo to poprvé, co Sik-k, který delší dobu hovořil o své vojenské službě, oznámil datum.
 
V první půlce června vydal Sik-K full album HEADLINER, které navíc koncem měsíce obohatil o rozšířenou verzi (Deluxe+). Tato nová verze obsahuje šestnáct skladeb oproti desíti původním. Přidány byly skladby HEADLINER STR8BARS (Big Celebration),  RSVP**, UNO GOTTA RUN**, NEED HER, HATER feat. HAON a JOE.

Hudební video bylo vydáno ke skladbě RSVP**.Od Sik-Kho se fanoušci dočkali ještě jednoho dárku a to účasti ve známém Killing Verse od Dingo Freestyle.


Je to sotva pár hodin, co Sik-K v doprovodu svých přátel odveden k oficiálnímu nástupu na vojnu.Přejeme mu klidný průběh vojenské služby.

ZDROJ: pořad Yoo Heeyeol Sketchbook
FOTO: instagram.com/younghotyellow94/

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9