[AKTUALIZOVÁNO] Youngmin z AB6IX byl chycen při řízení pod vlivem

15:13 | 05.06.2020 Xiunka 7
Mnoho fanoušků skupiny AB6IX momentálně trne hrůzou. Co bude s Youngminem a skupinou?
Youngmin
Youngmin FOTO: twitter.com/AB6IX

AKTUALIZACE 5. ČERVNA

Youngmin se za své jednání a posunutí návratu skupiny omluvil ručně psaným dopisem zveřejněným na fancafe.

„Ahoj, tady je Youngmin. Za prvé, cítím stud a lítost za to, že vám přináším tak nepříznivé zprávy. Upřímně se omlouvám za zklamání mnoha lidí a fanoušků, kteří mi projevovali lásku a čekali na mě.

Cítím se uboze a bolestně, že jsem se stal hanebným hyungem pro členy, kteří byli kvůli mně nesmazatelně raněni. Také bych se chtěl upřímně omluvit zaměstnancům společnosti, kteří kvůli tomuto utrpěli velké škody.

Členové a mnozí zaměstnanci po dlouhou dobu tvrdě pracovali na přípravě tohoto comebacku, ale kvůli mé nerozumné a nezodpovědné chybě bylo jejich úsilí podkopáno, a proto se hluboce stydím.

Jsem si silně vědom všech mých chyb, hluboce toho lituji a zpytuji. Přijmu veškerou kritiku za mé nezvratné činy a zamyslím se.

Všem, kteří ve mně věřili a podporovali mě, včetně mých fanoušků, členů, zaměstnanců společnosti, rodinných příslušníků… se upřímně… ještě jednou upřímně omlouvám.“PŮVODNÍ ČLÁNEK

Dne 4. června zveřejnila společnost Brand New Music oficiální prohlášení, které vyděsilo fanoušky skupiny AB6IX. Youngmin byl chycen při řízení pod vlivem alkoholu, zastavuje veškeré aktivity jako leader a člen skupiny AB6IX a comeback s VIVID se odkládá.

„Dobrý den, tady je Brand New Music. Nejprve upřímně skláníme hlavy v omluvě za to, že fanouškům přinášíme nešťastné zprávy.

Přinášíme zprávy o řízení pod vlivem našeho umělce Youngmina a následné zastavení jeho činnosti.

V časných ranních hodinách 31. května si soukromě zašel se svými známými na skleničku a použil vlastní auto k jízdě zpět do dormu. Byl chycen policií opilý při řízení a řidičský průkaz mu byl odebrán.

V současné době Youngmin svého činu hluboce lituje a přemítá o svých činech. V případě potřeby se upřímně zúčastní budoucího policejního vyšetřování. Dále po dnešku Youngmin zastaví veškeré propagace jako člen AB6IX a skupina bude pokračovat ve svých aktivitách bez něj jako čtyřčlenná. Nové album, které mělo být vydáno 8. června, se po novém uspořádání týmu odkládá na 29. června.

Cítíme se hluboce odpovědní, že došlo k takovému incidentu u umělce naší společnosti.

Ještě jednou se upřímně omlouváme za to, že jsme vyvolali znepokojení a obavy u fanoušků, kteří vždy podporovali a opatrovali AB6IX. Slibujeme, že vynaložíme veškeré úsilí, aby se podobná situace jako tato již neopakovala.“


Fanoušci skupiny momentálně zasypávají společnost dotazy, co toto prohlášení vlastně znamená. Je stále Youngmin člen skupiny AB6IX? Korejští fanoušci naopak žádají o jeho vyhazov ze skupiny.

Celou situaci budeme bedlivě sledovat a informovat vás.


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9