Jaké cíle má po návratu z armády Jang Geun Suk?

15:00 | 02.06.2020 Eunka 3
Jakmile se Jang Geun Suk vrátil z vojny, vyrazil do rádia na pokec s komikem Kim Young Chulem. Mluvil o svých rolích a o tom, co plánuje do budoucna. Zmínil i váhu a armádu.
Kim Young Chul a Jang Geun Suk
Kim Young Chul a Jang Geun Suk FOTO: soompi.com
Dne 1. června se Jang Geun Suk objevil v rozhlasovém pořadu Kim Young Chul‘s Power FM. To byla jeho první oficiální činnost od doby, kdy byl 29. května propuštěn z armády. Na otázku, proč se ukázal zrovna v této rozhlasové show, vysvětlil: "Každý den v 8 hodin jsem poslouchal Kim Young Chul's Power FM cestou do práce. Je úžasné, že jsem v této show. Ranní rozhlasové pořady se spoustou energie jako Kim Young Chul's Power FM jsou skvělé. Jsou úžasné."

Herec také hovořil o tom, co dělal v poslední době. Řekl: "Jako pracovník veřejné služby jsem se probouzel ve stanovenou dobu a po práci jsem se vrátil domů. Většinou jsem seděl, takže jsem přibral. Myslím, že to není v pořádku, ještě před rokem jsem cvičil každý den."

Je to už 29 let, co debutoval jako herec. Když hovořil o svých bývalých seriálech, zmínil se o seriálu Beethoven Virus z roku 2008. Řekl o něm: "Mužům se to líbilo. Dříve měli ve zvyku mě nesnášet, ale díky tomuto seriálu mě začali mít rádi."

Když si měl vybrat nejnezapomenutelnější seriál, zvolil Hwang Jini se slovy: "Všechny moje práce jsou drahocenné, ale u tohoto dramatu jsem cítil pocit svěžesti, protože jsem přecházel od dětského herce k dospělému herci."

Pak mluvil o svých budoucích plánech a dodal: "Cítil jsem se špatně kvůli svým fanouškům, protože jsem se objevoval v různých projektech jen jednou za čas. Jestliže herec nehraje, jak může být i nadále hercem? Chci nyní neustále hrát v nějakých projektech."

Nakonec poznamenal: "Nebojím se zlomit a zničit sám sebe, když něco dělám. Mohu se připravit na nový vzhled. Neříkám, že chci vykolejit, ale jsem herec, chci se postavit výzvám a zkusit všechno od různých projektů až po zábavní show."

V tom případě se tedy máme na co těšit!

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9