Kim Jaejoong je nezastavitelný!

18:00 | 29.05.2020 Xiunka 0
Oblíbený umělec má opět plné ruce práce. Pojďme se společně podívat, čemu se v poslední době věnuje.
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong FOTO: twitter.com/hada_nature
Kim Jaejoong v letošním roce způsobil menší rozruch. Leden zahájil očekávaným korejským mini albem Love Song společně s hudebním videem titulní písně Tender Love. Téma lásky ho v podstatě provází od splnění povinné vojenské služby. „Tender Love je o bolesti, která posluchačům připomene jejich pocity z odloučení a slzy, zatímco budou vzpomínat na svou vřelou minulost s milovaným, i když svou současnou situaci vidí smutně a bolestně. Vzpomínání na dobré věci, které jsme milovali a touze se vrátit, i když teď nemůžeme,“ prohlásil.

V březnu prostřednictvím třetího japonského singl alba Brava!! Brava!! Brava!! / Ray of Light přiměl fanoušky rozpohybovat boky. Slíbil zveřejnění speciální verze, jejíchž vydání bylo ovšem vzhledem k 'aprílovému vtípku' odloženo.

Přesně prvního dubna zveřejnil na svém instagramovém profilu post, ve kterém uvedl, že je nakažen COVID-19. Strhla se mediální mela, kterou bychom mohli nazvat honem na čarodějnice. Kim Jaejoong sice jednal extrémně, ale přinutil v podstatě každého zamyslet se nad tím, proč si myslí, že jemu se koronavirus vyhne. Více se o celé záležitosti dozvíte v tomto našem článku.

Kim Jaejoong je jednou z celebrit, která se snaží zvýšit povědomí o COVID-19 a v této souvislosti neustále dává různé dary. Začátkem února například fanoušci odhalili, že daroval 10 milionů wonů na roušky v Číně. Koncem února daroval finanční prostředky The Korean Hope Bridge National Disaster Relief Association. I když si nepřál, aby nebyl jeho dar odhalen, charitativní organizace si přála, aby ti, kterým pomůže, věděli, že za tím stojí právě on. V dubnu vyšlo najevo, že se společně s dalšími japonskými celebritami zapojil do projektu iniciovaného neziskovou organizací JAPAN HEART.

V dubnu se také ukázalo, že je v Japonsku stále jedničkou. Prostřednictvím hlasů japonských uživatelů internetu vyhrál ocenění The most handsome Kpop stars. Dosáhl neuvěřitelných 51 % hlasů.

Začátkem května se začal postupně vracet k japonským aktivitám a ukončil tak svůj krátký hiatus. Objevil se například v pořadu Tamaki Koji Show, kde společně s legendárním zpěvákem Tamaki Kojim zazpíval píseň Melody. „Nikdy by mě nenapadlo zpívat Melody s někým jiným. Je to jediná píseň, kterou zpívám volně podle svých nálad. Nicméně tentokrát, když jsem slyšel Jaejoonga ji zpívat, řekl jsem mu, že jej podpořím a zazpívám ji po jeho tak, jak jsem to cítil. Zpíváním této písně společně jsme měli příjemný okamžik,“ okomentoval duet Tamaki Koji.Během tzv. Parents Day zveřejnil post, kterým dojal mnohé fanoušky. Stálo v něm: „Jsem syn, který není zběhlý, pokud jde o vyjadřování lásky. Neumím ani pořádně říct miluji tě. Moje máma stále každý den říká, že mě miluje. Přestože je to trochu trapné, můj táta mi posílá krátké zprávy 'Miluji tě, synu'. Celou dobu pociťuji vděčnost a lítost. Moje máma a táta mě neustále zasypávají láskou, jakoby se starali o desetiletého.

Musíte žít zdravě, posledních sto, stodvacet let. Abych vám mohl vynahradit to, co jsem pro vás nemohl udělat a více se o vás starat. Tolik jste obětovali, abyste nás vychovali devět. Budu s vámi, abyste byli se mnou a se svými dcerami po zbytek života šťastnější. Mami, tati, nedokážu vše vyjádřit slovy, ale jsem vždy vděčný. Vážím si vás a miluji vás.“


Nedávno bylo odhaleno, že se stal ambasadorem japonské kosmetické značky HADA NATURE, jejíž produkty momentálně propaguje. O bublinkové pěně prohlásil: „Je to poprvé, co to zkouším. Když se to prvně aplikuje, bublinky vám dodávají osvěžující pocit, na dotek hladkou pleť. Poté, co se bublinky rozpustí, je to cítit skvěle.V tomto týdnu Kim Jaejoong oslavil neuvěřitelných šest tisíc dní od debutu.
 
Vzpomínáte si na zmíněnou speciální verzi Brava!! Brava!! Brava!! / Ray of Light? Jejího vydání se dočkáme už 10. června.

Co říkáte na novinky o tomto umělci?


ZDROJ: instagram.com/jj_1986_jj & twitter.com/takami_dir

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9