Hvězda z The Untamed šokovala svým projevem v CHUANG 2020

13:00 | 28.05.2020 Xiunka 0
Letošní řada čínského Produce nešetří překvapeními! Nejprve stanuli na jednom pódiu Z.TAO, Luhan a Kris Wu a nyní šokuje Chen Zhuo Xuan.
Chen Zhuo Xuan
Chen Zhuo Xuan FOTO: dramapanda.com

Právě se vysílá třetí řada Produce Camp 2020 neboli CHUANG 2020, která k televizním obrazovkám přitahuje neskutečné množství diváků a to ať už hvězdnými mentory anebo účastnicemi. Z.TAO, Luhan, Victoria Song a Mao Bu Yi jsou mentoři opravdu zvučných jmen. Kris Wu se v pořadu objevil jako speciální host. Diváci tak mohli sledovat shledání tří bývalých členů skupiny EXO.

Jednou z účastnic je také Chen Zhuo Xuan, kterou si můžete pamatovat z úspěšného dramatu The Untamed jako A-Qing. Okamžitě poté, co se ukázalo, že se přihlásila do letošní řady čínské verze Produce ji herci z dramatu veřejně vyjádřili podporu. Nejprve sdílel na sociální síti svou oficiální fotografii ze survival pořadu Yu Bin, který uvedl, že plánuje vykřikovat 'A-Qing, hlas, A-Qing, hlas, A-Qing, hlas'. Za příklad si jej poté vzali ostatní 'Untamed chlapci'.

Song Ji Yang: Všichni, prosím podpořte Chen Zhuo Xuan! Těšme se na její krásné vystoupení! Běž, běž, běž!
Wang Hao Xuan: Drobná nevidomá jedla bonbóny, takže prohrát nemůžeš!
Li Bowen: Hlasujte se mnou. Pojďme A- Qing dostat na výsluní.
Ji Li: I když neznám odpovědi na jednu otázku, vím, že A-Qing je hodna být výběrem každého!
Qi Pei Xin: Chen Zhuo Xuan, prosím debutuj.
Guo Cheng: Volte mou malou sestřičku.Stejně jako po odvysílání předchozích dílů udává Chen Zhuo Xuan momentálně trendy na Weibo a to díky své přímočaré osobnosti. Konečně bylo odhaleno pořadí účastnic. Chen Zhuo Xuan se umístila na krásném druhém místě, za což by měla být spokojená, protože letos debutuje pouze sedm dívek. Nicméně poté, co pronesla obvyklou děkovnou řeč, učinila odvážný krok a řekla něco, co zarazilo mentory a také ostatní účastnice.

Pronesla: „Někteří lidé by řekli, že jsem křehkou dívkou, ale ve doopravdy jsem velmi soutěživý lev. Číslo dvě se mi nikdy nelíbilo. V následujících dnech budu pracovat pilněji a vrhnu se k nejvyšší pozici. Ve skutečnosti je ještě jedna věc, které jsem za celou dobu neporozuměla. Kolem mě je mnoho kolegyň, které filmují reklamy pro naše sponzory. Dodnes jsem však ani jednu nenatočila. Takže bych se chtěla CHUANG 2020 sponzorů zeptat, nejsem dostatečně vysoko? Pokud je tomu tak, jako jsem řekla předtím, využiji veškerou svou mysl a budu pracovat, abych se vyšplhala výš.“

Po prvotním šoku ji ostatní účastnice zatleskaly a některé pronesly, že se jim líbí, co řekla a pochválily ji za její odvahu. Také si zasloužila uznání od Z. TAO, který prohlásil, že je přesně jako on. Co na srdci, to na jazyku. Je odvážná říkat to, co si myslí a díky tomu stojí tam, kde dnes.

ZDROJ: dramapanda.com & 38jiejie.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9