Hojung z HOTSHOT narukoval

15:48 | 26.05.2020 Xiunka 0
Nejmladší člen skupiny HOTSHOT nastoupil k výkonu své občanské povinnosti v podobě povinné vojenské služby.
Hojung
Hojung FOTO: kprofiles.com

Společnost Star Crew Entertainment zveřejnila na fancafe skupiny HOTSHOT oficiální prohlášení, ve kterém informovala fanoušky o narukování dalšího člena. V prohlášení stojí: „Dobrý den, tady je Star Crew Entertainment. Hojung, nejmladší člen skupiny HOTSHOT, vstoupil na vojnu dne 26. května. Před svým narukováním strávil čas se svou rodinou a známými. Protože chtěl narukovat v tichosti, nebylo předem učiněno oznámení.

Vzhledem k tomu, že koronavirus (COVID-19) dokonce znemožňuje přivést rodinné příslušníky na slavnosti zařazení, žádáme vás o pochopení, že se žádná oficiální událost nekonala.

Prosím, podpořte našeho umělce, který bude věrně plnit svou vojenskou povinnost a vrátí se jako vyzrálejší osoba.“


Hojung se s fanoušky rozloučil prostřednictvím zveřejněné fotografie s vojenským sestřihem a ručně psaným dopisem.„Ahoj, tady je Hojung z HOTSHOT. Je to už nějaký čas, co jsem vám napsal dopis, takže jsem nervózní a nadšený. Možná to bude pro HOTPLE (fanoušky skupiny) náhlá zpráva, ale nastupuji na vojnu. Je to zneklidňující a politováníhodné, že jsem se s vámi nemohl rozloučit osobně. Je mi to tak líto.

Dokázal jsem vše vydržet a dojít tak daleko díky vám všem. Obávám se narukování, ale ujistím se, že plním svou vojenskou povinnost v dobrém zdravotním stavu.

Nebojte se. Doufám, že se o sebe postaráte. Půjdu, zatímco budu myslet na šťastné vzpomínky s vámi! Prosím, buďte nadále zdraví, jako jste teď. Jsem vám vždy vděčný a miluji vás!“


Hojungovi přejeme klidnou vojenskou službu.


ZDROJ: soompi.com
FOTO: instagram.com/kkkhj_


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9