Park Jihoon: Opravdu si nemyslím, že vypadám dobře

16:30 | 02.06.2020 Xiunka 2
Úspěšný sólista prozradil, s kým si z WANNA ONE užívá hraní online her anebo, co se naučil během sledování videí na YouTube.
Park Jihoon
Park Jihoon FOTO: m.post.naver.com
Park Jihoon se objevil jako host v rozhlasovém vysílání pořadu Cultwo Show. Hovořil o své lásce k hraní her, cvičení a rodině. „Jsem velkým fanouškem online her a cvičení. Spíše než abych používal cvičební pomůcky, rád cvičím s vlastní váhou. Používám pytle s pískem. Zvládnu asi deset shybů,“ prohlásil.

„Pravidelně hraju online hry. Pokud mám událost, která trvá déle než noc a dva dny, beru si sebou herní notebook. Užívám si hraní s Ha Sungwoonem a Park Woojinem. Nemám silné soutěživé sklony, takže pokud prohraji, přiznám to.“

V průběhu rozhlasového vysílání byl požádán, aby o sobě něco prozradil. Řekl: „Mám rád dorty se šlehačkou. Vyfotím asi dvě nebo tři selfie předtím, než je nahraju na fancafe. Naučil jsem se beatbox sledováním videí na YouTube. Mám bratra, který je o čtyři roky starší. Jsme si velmi blízcí. Téměř nikdy jsme se nepohádali. Bylo mi řečeno, že se osobnostně podobám svému otci a vzhledem mamce.“

Následně se vyjádřil ke svému vzhledu. „Opravdu si nemyslím, že vypadám dobře. Když se podívám do zrcadla, myslím si, že vypadám v pořádku, ale to je vše," prozradil.

Koncem května se vrátil na hudební scénu s mini albem The W společně s hudebním videem titulní skladby Wing.

Co si myslíte o jeho vzhledu?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9