NU′EST rozmlouvali o budoucnosti i minulosti

15:00 | 22.05.2020 Eunka 0
NU'EST v rámci comebacku fotili pro nové číslo časopisu Arena Homme. Ohlédli se za minulostí a nezapomněli se hlavně soustředit na přítomnost a nové album.
NU′EST
NU′EST FOTO: Arena Homme
Rozhovor, který následoval po focení, se soustředil na téma narůstajících težkostí a členové řekli, že byli vždy upřímní, když hovořili o změnách, kterými jako idolové procházeli celých devět let. Uvedli, jak se jejich myšlení změnilo a jak vypadají jejich budoucí cíle.

Leader JR na úvod upřímně přiznal: "Chci být někým, kdo dělá radost jiným lidem. Když vidím naše fanoušky šťastné, nutí mě si to uvědomit, že veškeré úsilí, které vyvíjíme, nebylo zbytečné."

Ren pokračoval: "I když se občas obávám toho, co se stane v budoucnu, budoucnost pro nás ale zase přináší nové příležitosti k prožívání a to mě vzrušuje. Doufám, že budu někým, kdo má dobrý vliv na více lidí." Zažívali někdy coby idolové opravdu těžké a chmurné časy? Minhyun sdílel svůj pozitivní náhled na život, když odvětil: "Jelikož jsem v nás vždycky pevně věřil, nemohl bych říci, že jsme zažívali extra chmurné časy."

Baekho se zaměřil na nové album The Nocturne a proto řekl: "Toto album odráží spoustu různých interpretací noci, které reprezentují mě, mé kolegy a další lidi. Jsem vděčný za to, že se naše hudba stala součástí života našich fanoušků, a to mě nutí věnovat se jí více."

Aron nakonec promluvil o budoucnosti skupiny slovy: "Jako někdo, kdo vystupuje na jevišti, doufám, že lidem ukážu lepší a vyspělejší stránku. Stále existuje mnoho věcí, u kterých doufáme, že se nám jich podaří dosáhnout. Nechci zklamat své kolegy nebo lidi, kteří jsou pro mě vzácní."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Arena Homme Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9